عملکرد بسیار خوب Radeon RX 5700 در قسمت کارایی بر قیمت PassMark


عملکرد بسیار خوب Radeon RX 5700 در قسمت کارایی بر قیمت PassMark

کارت گرافیک AMD Radeon RX 5700 حالا با دو نمونه در بنچمارک PassMark دیده شده و در قسمت کارایی بر قیمت خود را ب اثبات رسانده قرارداده شده است. کارت گرافیک جدید دسکتاپ تیم قرمز حالا میانگین امتیوارد شده ۱۳۶۱۶ را در G3D Mark کسب کرده که آن را جلوتر وارد شده میانگین امتیوارد شدههای تولید شده توسط Nvidia GeForce RTX 2060 قرار می‌دهد.

در اوایل ماه بود که یک سیستم با پردوارد شدهنده گرافیکی Radeon RX 5700 در PassMark دیده شد و امتیوارد شده ۱۲۹۱۷ را در تست ۳D Graphics Mark بدست آورده بود، که در آن موقع سطح بسیار نزدیکی ب Nvidia GeForce RTX 2060 با میانگین ۱۲۹۲۷ محسوب می‌شد. با این حال یک سیستم قدرتمندتر با حضور Radeon RX 5700 توانسته آن را جلوتر وارد شده رقیب خود قرار دهد.

جدیدترین میانگین امتیوارد شده AMD Radeon RX 5700 حالا ۱۳۶۱۶ قرارداده شده است که آن را در قسمت کارایی بر قیمت تست G3D Mark بالاتر وارد شده رقیب بر پایه معماری تورینگ وارد شده انویدیا قرار می‌دهد. PassMark در این بخش امتیوارد شده ۳۸٫۵۹ را برای GeForce RTX 2060 در نظر گرفته اما محصول ب توارد شدهگی عرضه شده تیم قرمز ارزش ۳۸٫۹۰ را کسب کرده قرارداده شده است. چنین کارایی بر قیمتی کاملا وارد شده کارت گرافیک‌های جدید AMD انتظار می‌رفت.

عملکرد بسیار خوب Radeon RX 5700 در قسمت کارایی بر قیمت PassMark

این سیستم دوم که در بنچمارک ظاهر شده وارد شده ۶۴ گیگابایت حافظه رم و همینطور یک پردوارد شدهنده Ryzen 9 3900X درگیرکننده می‌کرده و در واقع بسیار قوی‌تر وارد شده سیستم اول که تست نخست در آن صورت گرفته بود قرارداده شده است. البته داده‌های Nvidia GeForce RTX 2060 مربوط ب بیش وارد شده ۱۴۰۰ نمونه بوده، بنابراین فعلا زمان زیادی طول می‌کشد تا بتوانیم مقایسه دقیقی بین این دو کارت گرافیک در این تست‌ها داشته باشیم اما نشانه‌های اولیه بسیار خوب و البته ب کام AMD Radeon RX 5700 هستند.

 

Radeon RX 5700

GeForce RTX 2060

قیمت

۳۴۹٫۹۹

۳۳۴٫۹۹

نوع رابط

PCIe 4.0 x16

PCIe 3.0 x16

کلاس پردوارد شدهنده

دسکتاپ

دسکتاپ

فرکانس هسته

۱۴۶۵ مگاهرتز

۱۳۶۵ مگاهرتز

فرکانس حافظه

۱۴۰۰۰ مگاهرتز

۱۴۰۰۰ مگاهرتز

حداکثر حجم حافظه

۸ گیگابایت

۶ گیگابایت

DirectX

۱۲٫۰

۱۲٫۰

OpenGL

نامشخص

۴٫۶

نهایت توان مصرفی

۱۸۰ وات

۱۶۰ وات

اولین حضور در جدول

فصل دوم ۲۰۱۹

فصل اول ۲۰۱۹

تعداد نمونه‌ها

۲

۱۴۳۸

رتب در G2D

۸۸۵

۸۵۱

G3D Mark

۱۳۶۱۶

۱۲۹۲۷

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *