عملکرد نه‌چندان رضایت‌بخش دوربین V40 ThinQ ال‌جی در DxO Mark


عملکرد نه‌چندان رضایت‌بخش دوربین V40 ThinQ ال‌جی در DxO Mark

DxO Mark در جدیدترین بررسی خود ب سراغ دوربین گوشی LG V40 ThinQ رفته و عملکرد آن در مورد بررسی قرار داده قرارداده شده است. اما قبل وارد شده آنکه ببینیم دوربین V40 چگونه در این بررسی درخشیده قرارداده شده است، بد نیست نگاهی بیندوارد شدهیم ب مشخصات کلیدی آن.

مشخصات کلید دوربین:

  • دارای دوربین سه گانه
  • سنسور اصلی ۱۲ مگاپیکسلی با گشادگی دیافراگم f/1.5، لرزشگیر اپتیکال تصویر و فوکس خودکار با تشخیص فوارد شده Dual Pixel
  • سنسور ۱۶ مگاپیکسلی با لنز فوق عریض، گشادگی دیافراگم f/1.9، بدون فوکس خودکار
  • سنسور ۱۲ مگاپیکسلی با لنز تله و گشادگی دیافراگم f/2.4 با لرزشگیر خودکار و فوکس خودکار با تشخیص فوارد شده
  • فیلمبرداری با کیفیت ۴K در نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه (با کیفیت ۱۰۸۰p در نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه ب صورت پیش‌فرض)

دوربین گوشی LG V40 ThinQ در این بررسی موفق ب کسب امتیوارد شده ۹۴ شد. این در حالیست که DxO روز گذشته امتیوارد شده این گوشی را ۹۳ اعلام کرده بود، اما پس وارد شده آنکه مشخص شد یکی وارد شده آزمون‌های آنها با خطا همراه بوده، یک امتیوارد شده ب مجموع امتیوارد شدههای V40 افزوده شد. امتیوارد شدهاتی که تغییر کرده مربوطب بخش نوردهی بوده قرارداده شده است که وارد شده ۸۳ ب ۸۸ افزایش یافته قرارداده شده است و این در مجموع امتیوارد شده بخش عکاسی گوشی V40 را وارد شده ۹۶ ب ۹۸ ارتقاء داد. ب‌طورکلی این موضوع باعث شده قرارداده شده است تا ب‌طورکلی امتیوارد شده نهایی این گوشی افزایش پیدا کند.

در نهایت آنچه که در دوربین این گوشی مورد تحسین بررسی کننده قرار گرفت نوردهی دقیق دقیق آن در محیط‌های داخلی قرارداده شده است، اما این روند در محیط‌های بیرونی چندان چنگی ب دل نمیزند. رنگ‌ها شاداب و  دل‌پذیر هستند و طبق گفته DxO جزئیات در محیط‌های بیرونی ب خوبی رندر شده‌اند.

دوربین V40 ThinQ در بخش فیلم‌برداری امتیوارد شده ۸۷ را کسب کرده بود. فوکس خودکار آن سریع، نوردهی در محیط داخلی و کم‌نور دقیق، رنگ‌ها شاد و دلپذیر قرارداده شده است و جزئیات خوبی در محیط داخلی ثبت می‌کند. اما فوکس گاهاً ناپدار قرارداده شده است و نوردهی ب سوژه در شرایط کم نور خارجی و یا کنترقرارداده شده است بالا کند قرارداده شده است. نویزهای نوری در اکثر شرایط قابل مشاهده قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *