فروشگاه موبایل سامسونگ در مجتمع پایتخت تهران افتتاح شد


فروشگاه موبایل سامسونگ در مجتمع پایتخت تهران افتتاح شد

 جدیدترین فروشگاه موبایل سامسونگ روز سه‌شنب ۲۵ دی در مجتمع پایتخت افتتاح شد. در مراسمی که با حضور مدیران ارشد شرکت سامسونگ، خبرنگاران و جمعی وارد شده علاقه‌مندان اجرا می‌شد، فروشگاه موبایل سامسونگ در طبقه همکف مجتمع پایتخت تهران بطور رسمی آغوارد شده ب کار کرد.

در این فروشگاه دستگاه‌های موبایل، تبلت و لووارد شدهم جانبی‌ سامسونگ عرضه می‌شود. با توجه ب فضای مناسب و طراحی انجام شده مراجعه‌کنندگان می‌توانند وارد شده نزدیک با توارد شدهه‌ترین فناوری‌های سامسونگ آشنا شوند.

مجتمع پایتخت بزرگترین مرکز خرید تجهیزات رایانه‌ای، لپ‌تاپ، موبایل و سایر کالاهای دیجیتال در ایران ب شمار می‌رود که ب دلیل موقعیت مکانی مناسب مورد توجه بسیاری وارد شده خریداران لووارد شدهم فناوری قرار گرفته قرارداده شده است. این مجتمع پیش وارد شده این ب طور رسمی میزبان ستاره‌های کهکشان سامسونگ (گوشی‌های موبایل، ابزارهای پوشیدنی، لووارد شدهم جانبی و…) بوده قرارداده شده است.

طراحی خاص فروشگاه جدید سامسونگ در مجتمع کامپیوتر پایتخت، این اجوارد شدهه را ب کاربر می‌دهد که با ویژگی‌های منحصرب‌فرد پرچمداران این برند وارد شده نزدیک آشنا شود. بخش‌های عکاسی، اسلوموشن، صندلی واقعیت مجوارد شدهی و… وارد شده قسمت‌های جالب این فروشگاه قرارداده شده است.

مجتمع پایتخت همچنین ب عنوان  مرکز اصلی خرید لووارد شدهم الکترونیکی و همراه در مناطق شمالی و مرکزی تهران شناخته می‎شود و اکنون با حضور سامسونگ در این مرکز، امکان دسترسی علاقه‏مندان ب مجموعه‏ای متنوع‏تر وارد شده پیشرفته‏ترین لووارد شدهم همراه فراهم شده قرارداده شده است.

نسل جدید فروشگاه‌های سامسونگ با تکیه بر طراحی نوآورانه خود با هدف ایجاد تجرب‌ای جذاب وارد شده فناوری ساخته شده‌اند. پیش وارد شده این و در آبان ماه امسال، سامسونگ پیشرفته‌ترین فروشگاه موبایل خود را در بلوار اندرزگو تهران افتتاح کرد. فروشگاه اندرزگو علاوه بر اینکه سومین فروشگاه مدرن سامسونگ در جهان محسوب می‌شود، پیشرفته‌ترین نمونه وارد شده نسل جدید فروشگاه‌های این شرکت در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا هم ب حساب می‌آید.

سامسونگ در طول فعالیت چندین ساله خود در ایران همواره سعی داشته تا حضوری سوارد شدهنده و بدون توقف را در تمامی شرایط داشته باشد. ادامه مسیر افتتاح فروشگاه‌های جدید سامسونگ همچون فروشگاه موبایل پایتخت وارد شده جمله این موارد قرارداده شده است که فعالیت مداوم و مستمر این شرکت در تمامی شرایط بوارد شدهار را نشان می‌دهد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *