فیلترینگ هوشمند اینستاگرام کذب قرارداده شده است


فیلترینگ هوشمند اینستاگرام کذب قرارداده شده است

امروز خبری در خاجرای ایسنا با این عنوان منتشر شد که احتمال فیلترینگ هوشمند اینستاگرام طبق گفته رئیس پلیس فتای ناجا وجود دارد. این خاجرای اعلام کرد که در گفت‌وگو با سید کمال هادیان‌فر او گفته قرارداده شده است که همچنان بیشتر جرائم در پیام‌رسان تلگرام در حال رخ دادن قرارداده شده است و طبق آخرین آمار ارائه شده ۶۴ درصد جرائم در تلگرام و ۳۲ درصد در اینستاگرام رخ داده قرارداده شده است.

طبق اعلام خاجرای مذکور رئیس پلیس فتا در رابطه با طرح فیلترینگ هوشمند و امکان مسدود شدن اینستاگرام و رفع مسدودیت توئیتر اینگونه توضیح داد:

تصمیم گیری در این خصوص برعهده کارگروه تعیین محتوای مجرمانه یا شورای‌عالی فضای مجوارد شدهی قرارداده شده است. وزارت ارتباطات سرویس جدیدی را طرح کرده که اگر این سرویس جدید بیاید می‌تواند با عبور وارد شده SSL جدید اینستاگرام ، فیلترینگ هوشمند را در اینستاگرام ارائه دهد که اگر این طرح را ارائه دهد بخشی وارد شده محتوای مجرمانه کم می‌شود. همچنین ما کاملا مخالف رفع فیلتر توئیتر هستیم و دلایل خودمان را نیز در این خصوص ارائه داده ایم.

اما رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات، سید جمال هادیان طبایی با نادرست خواندن این موضوع اعلام کرد که وزارت ارتباطات طرحی برای پالایش هوشمند اینستاگرام ب مراجع ذی‌ربط ارائه نکرده قرارداده شده است. او گفت: البته برخی وارد شده نهادها پیشنهادهایی برای فیلترینگ هوشمند این شبکه اجتماعی ب وزارت ارتباطات ارائه داده‌اند که ب دلیل غیرفنی بودن امکان عملی شدن آن وجود ندارد. هادیان طبایی ضمن اعلام اینکه وزرات ارتباطات هیچ نکته پوشیده‌ای وارد شده مردم ندارد، اعلام کرد اجرای هر طرح جدیدی را وارد شده مسیر رسمی و رسانه‌ای با مردم در میان خواهند گذاشت.

او در پایان اعلام کرد که صبح امروز در تماس تلفنی با سید کمال هادیان‌فر، رئیس پلیس فتای ناجا مصاحب منتشر شده را تکذیب کرده قرارداده شده است. او وارد شده اصحاب محترم رسانه در خوقرارداده شده است کرد که در انتشار خبر ب منبع و صحت آن توجه ویژه‌ای داشته باشند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *