فیلیپس وارد شده نمایشگرهای منحنی و پیشرفته سری E9 رونمایی کرد!


فیلیپس وارد شده نمایشگرهای منحنی و پیشرفته سری E9 رونمایی کرد!

روز گذشته فیلیپس مانیتورهای منحنی و منحصر ب فرد خود را با عنوان سری E9 معرفی کرد و ب نمایش گذاشت. کیفیت تصویر خیره کننده و بلندگوهای جدید وارد شده ویژگی های بسیار خوب این سری بوده و تجرب متفاوتی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. مانیتورهای سری E9 فیلیپس در مصارف خانگی و برای دفاترها بسیار کاربردی خواهند بود. این سری شامل مدل هایی چون مانیتور ۳۲ اینچی  ۳۲۸E9FJABبا قیمت ۳۴۹٫۹۹ دلار، مانیتور ۳۲ اینچی ۳۲۸E9QJAB با قیمت ۲۴۹٫۹۹ دلار و مانیتور ۲۷ اینچی ۲۷۸E9QJAB با قیمت ۲۱۵٫۹۹ دلار بوده که در حال حاضر در آموارد شدهون در دسترس قرار گرفته قرارداده شده است.

سری E9

معرفی نمایشگرهای سری E9 فیلیپس

نمایشگرهای جدید فیلیپس وارد شده فناوری Ultra-Wide Color بره برده اند و وارد شده طیف گسترده ای وارد شده رنگ ها پشتیبانی می کنند. رنگ ها در این سری وارد شده مانیتورها بسیار زنده و عمیق بوده و وارد شده درخشش تصویر خاصی برخوردار خواهد بود. در طراحی این نمایشگرها وارد شده فریم بسیار باریکی درگیرکننده شده و انحنای ظریف آن بی نظیر قرارداده شده است. این سری وارد شده مانیتورها فیلیپس وارد شده قابلیت Ultranarrow بره برده اند که این قابلیت عملکرد این سری را در زمینه گیمینگ، طراحی گرافیکی و برنامه های حرفه ای بالا خواهد برد و کیفیت تصویری خیره کننده خواهد داشت.

مانیتورهای فیلیپس سری E9

مانیتور ۳۲ اینچی منحنی سری E9 فیلیپس دارای رزولوشن ۲۵۶۰×۱۴۴۰ بوده و وارد شده پیکسل های بینه سوارد شدهی شده ای بره می برد. زاویه دید این مانیتور نیز ۱۷۸ درجه بوده و وارد شده هر زاویه ای تصاویر گرافیکی را با وضوح بالا و نوری روشن ب نمایش می گذارند. وارد شده سوی دیگر مانیتورهای ۲۷ اینچی و ۳۲ اینجی Full HD دیگر این سری وارد شده رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰  بره برده اند و تجرب ای متفاوت را ارائه خواهند کرد. در واقع تصاویر در این سری E9 بسیار دقیق، زنده و واقعی با کنترقرارداده شده است باورنکردنی ارائه خواهد شد.

مانیتورهای جدید فیلیپس دارای پنل هایی با کارایی بالا بوده اند و درگاه هایی نظیر DisplayPort، DVI و HDMI بره می برند که امکان اتصال ب دستگاه های گسترده ای را خواهد داد. فیلیپس در این سری وارد شده مانیتورهای خود وارد شده ویژگی های منحصرب فردی نظیر قابلیت LowBlue برای کاهش نور آبی و Flicker-Free برای کاهش سوسو زدن درگیرکننده کرده قرارداده شده است. در نتیجه در درگیرکننده طولانی مدت تجرب خوبی را برایتان ب همراه خواهد داشت و باعث خستگی چشم نخواهد شد. در حال حاضر این سری محصولات فیلیپس با گارانتی تعویض ۴ ساله در سراسر ایالات متحده ارائه خواهند شد.

 

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *