قیمت و تاریخ عرضه گلکسی نوت ۹ سامسونگ مشخص شد


قیمت و تاریخ عرضه گلکسی نوت 9 سامسونگ مشخص شد

پرچمدار آینده سری گلکسی نوت سامسونگ قرار قرارداده شده است که در تاریخ ۱۸ مرداد ب صورت رسمی معرفی شود. حالا یک وب سایت لهستانی اطلاعاتی منتشر کرده قرارداده شده است که قیمت و تاریخ در دسترس قرار گمیره گلکسی نوت ۹ سامسونگ را مشخص می کند. طبق ادعای این رسانه لهستانی این اطلاعات توسط یکی وارد شده کارمندان سامسونگ که در جلسات پیش فروش دستگاه حضور داشت، منتشر شده قرارداده شده است.

سخنگوی حاضر در این جلسه قیمتی که برای نسخه پایه گوشی گلکسی نوت ۹ یعنی با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی اعلام کرده قرارداده شده است، ۴۲۹۹ زلوتی لهستان، معادل با ۱۱۵۸ دلار یا ۹۹۰ یورو قرارداده شده است. ب نظر میرسد که گوشی گلکسی نوت ۹ هم قیمت با نسل قبلی اش در زمان عرضه باشد. انتظار میرود که پیش فروش پرچمدار جدید سامسونگ وارد شده تاریخ ۲۴ آگوست ۳ شهریور در لهستان آغوارد شده شود. در حالیکه زمان معرفی آن ۹ آگوست و همزمان با رونمایی در شهر نیویورک خواهد بود. حالا کمتر وارد شده یک ماه ب زمان معرفی این گوشی باقی مانده قرارداده شده است و درست یا غلط بودن این اخبار ب زودی و با رونمایی وارد شده گوشی مشخص خواهد شد.

وارد شده نظر مشخصات و طراحی گلکسی نوت ۹ نسخه ب روز شده و ارتقا یافته پرچمدار فعلی یعنی گلکسی نوت ۸ خواهد بود. وارد شده مشخصات این گوشی می توان ب صفحه نمایش ۶٫۴ اینچی تمام صفحه سوپر آمولد، چیپ ست اسنپدراگون ۸۴۵ کوالکام یا اگزینوس ۹۸۱۰ بسته ب بوارد شدهار عرضه، شش گیگابایت رم، ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی، دوربین دوگانه با دیافراگم های متغیر و باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی اشاره کرد. البته ممکن قرارداده شده است نسخه ویژه ای وارد شده این گوشی با ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ یا ۵۱۲ گیگابایت حافظه نیز عرضه شود. قلم S Pen این گوشی نیز انتظار میرود با تغییرات گسترده، حالا وارد شده اتصال بلوتوث پشتیبانی کند که این می تواند ب انجام کارهایی مانند کنترل موسیقی و تایمر سلفی ممکن شود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *