لاشه یک میش وحشی وارد شده خودروی شکارچیان متخلف در شهر بابک کشف شد

۶ بمن ۱۳۹۶

مقرن خبری دانلود آهنگ جدید دانلودستان هوا و حیات وحش ایران (دانلود آهنگ جدید دانلودستان): ب دنبال کسب اطلاعاتی مبنی بر حضور شکارچیان متخلف در عرصه های طبیعی شهربابک نیروهای یگان هوا این شهرستان عوارد شدهم منطقه مورد نظر شدند.

رییس اداره حفاظت هوا شهرستان شهر بابک در این باره گفت: محیط بانان ب رد زنی و کمین مشغول شده و پس وارد شده مدتی متوجه یک خودروی سمند در حال بوارد شدهگشت وارد شده منطقه شدند.

محمدحسین شمس الدینی اظهار داشت: مامورین جهت بررسی موضوع وارد عمل شدند اما راننده خودرو با مشاهده محیط بانان با سرعت زیاد اقدام ب فرار نمود.

محیط بانان ب تعقیب خودروی مذکور پرداخته  و متخلفین پس وارد شده طی کردن مسیری خودرو را رها کرده و با پای پیاده در تاریکی شب متواری شدند.

نیروهای هوا طی هماهنگی با مقام قضایی خودروی بجا مانده وارد شده متخلفین را تفتیش نمودند.

در بوارد شدهرسی وارد شده داخل خودرو کله، پاچه و مقادیری گوشت شکار متعلق ب یک میش وحشی و یک اسلحه گلوله زنی دوربین دار کشف و ضبط و خودروی مربوطه نیز توقیف شد.

شناسایی متخلفین وارد شده طریق شناسایی و احضار مالک خودرو طی روزهای آینده انجام و متخلفین جهت رسیدگی ب جرم در داسرا حاضر خواهند شد.

بر اساس آخرین نرخ بای جانوران وحشی ب لحاظ مطالب ضرر و زیان وارده ب هوا، جریمه قابل پرداخت وارد شده بابت صید و شکار غیرمجوارد شده هر یک قوچ یا میش وحشى معادل یکصد میلیون ریال تعیین شده قرارداده شده است که متهمین می بایست این مبلغ را ب حساب دولت واریز نمایند.

همچنین متهمین در دادگاه ب جرم شکار غیرمجوارد شده جانوران وحشی در منطقه حفاظت شده محاکمه شده و بر اساس ماده ۱۲ قانون شکار و صید ب حبس وارد شده سه ماه تا سه سال و یا جزای نقدی وارد شده یک میلیون و پانصد هزار ریال تا هجده میلیون ریال محکوم خواهند شد.

۰
-۶۸

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *