لندروور وارد شده نسخه ۲۰۱۹ رنجروور رونمایی کرد، محصولی هوشمندتر و سبزتر


لندروور وارد شده نسخه 2019 رنجروور رونمایی کرد، محصولی هوشمندتر و سبزتر

 ۵۰ سال وارد شده تولید مدل های مختلف رنجروور می گذرد و این شاسی بلند دیگر تبدیل ب خودرو لوکس و نمادید شرکت بریتانیایی تبدیل شد. مدلی که در سطح پریمیومی بودن آن باید ب مقایسه اش با اس کلاس مرسدس پرداختبرای سال ۲۰۱۹ نیز لندروور تصمیم داشته ویژگی های بیشتری ب شاسی بلند لوکس خود بیافزاید تا ب مدلی هوشمندتر و سبزتر تبدیل شود. بزرگترین اخبار مربوط ب رنجروور ۲۰۱۹ افزوده شدن مدل هیبریدی ب نام P400e بوده که سال گذشته لندروور ب همکاری دو شرکت لندروور و جگوار برای توسعه آن اشاره کرده قرارداده شده است.

نیروی محرکه این مدل هیبریدی وارد شده نوع ۲٫۰ لیتری توربوشارژ و یک موتور الکتریکی بوده که با یک باتری ۱۳٫۱ کیلووات ساعتی می تواند عملکرد بزرگی داشته باشد. مجموع خروجی قدرت این پیشرانه هیبریدی یا ترکیبی ب ۳۹۸ اسب بخار می رسد و گشتاور نیز ۴۷۲ پوند فوت می باشد. لندروور تخمین زده ۰ تا ۱۰۰ این شاسی بلند لوکس هیبریدی ب ۶٫۴ ثانیه می رسد و سقف سرعت آن نیز ۲۱۹ کیلومتر برساعت اعلام شده قرارداده شده است.

ب گفته خودروسوارد شده این گشتاور عملکرد خوب حرکتی را ب P400e می بخشد. در باقی مشخصات یک رنجروور معمولی بوده و می تواند در دسته شاسی بلندهای لوکس شرکت لندروور جای گیرد. ب گفته شرکت بریتانیایی، نسخه ای با پیشرانه شش سیلندر ۳٫۰ لیتری سوپرشارژ نیز که می تواند قدرتی ۳۴۰ اسب بخاری داشته باشد، ب فروش می رسد. دیگر پیشرانه های در نظر گرفته ۳٫۰ لیتری ۲۵۴ اسب بخاری و ۵٫۰ لیتری هشت سیلندر سوپرشارژ ۵۱۸ اسب بخاری می باشد. ب گفته لندروور مدلی با پیشرانه هشت سیلندر سوپرشارژ ۵٫۰ لیتری می تواند در کمتر وارد شده ۵٫۱ ثانیه ب ۱۰۰ کیلومتربرساعت دست پیدا کند و قدرتمندترین نسخه P400e پلاگین هیبریدی رنجروور ب شمار می رود.

لندروور همچنین یک سیستم سنجش Wade را برای این مدل در نظر گرفته که هنگام عبور وارد شده دریاچه یا رودخانه عمق آب را مشخص می سوارد شدهد. این سنسورها در زیر آینه و برخی قسمت های بیرونی شاسی بلند موردبحث لندروور قرار گرفته قرارداده شده است. این سیستم ب راننده هشدار خواهد داد که اگر مدل بیش وارد شده حد در عمق آب قرار گرفت وارد شده پیش روی در آب جلوگیری شود.

لندروور برای محصول جدید خود یک سیستم درایو اختیاری در کنار کروزکنترل تطبیقی قرار داده و با کمک های فرمان پذیر می توان رانندگی جذابی داشت. گذشته وارد شده آن سیستم های ایمنی و کمکی مختلفی چون ترمز اضطراری، پایش نقطه کور، سیستم نگهداری روی خط، شناسایی علائم راهنمایی، نظارت وضعیت راننده، دوربین ۳۶۰ درجه و برخی دیگر اشاره داشت.

لندروور همچنین سیستم InControl Touch Pro Duo را برای مدل ۲۰۱۸ معرفی کرد. این سیستم با نمایشگر ۱۰ اینچی لمسی در کنسول مرکزی و دو نمایشگر ۱۰ اینچی لمسی در بخش عقب همرقرارداده شده است. لندروور همچنین وارد شده پورت USB، پورت HDMI، اسپیکرهای پریمیومی، پشتیبانی وارد شده وای فای و برخی دیگر را ب کار گرفته قرارداده شده است.

قیمت این محصول سال ۲۰۱۹ لندروور در نسخه پایه ۸۸ هزار دلار اعلام شده که وارد شده پیشرانه ۶ سیلندر ۳۴۰ اسب بخاری برخوردار قرارداده شده است. مدلی با فاصله دو محور طولانی تر SVAutobiography قیمتی ۲۰۷ هزار دلاری داشته اما نسخه P400e با قیمت پایه ۹۵ هزار دلار ب فروش می رسد. همچنین یک مدل کوپه نیز با قیمت ۲۹۵ هزار دلار تنها در ۹۹۹ دستگاه نیز عرضه می شود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *