لنوو سری جدید لپ‌تاپ‌های ThinkPad را با پردوارد شدهنده‌های Ryzen 4000 Pro معرفی کردلنوو با اضافه کردن گزینه انتخاب پردوارد شدهنده Ryzen 4000 Pro شرکت AMD دست کاربران را برای انتخاب پلتفرم سری جدید لپ‌تاپ‌های ThinkPad خود بوارد شده گذاشته قرارداده شده است. لنوو که وارد شده سوارد شدهندگان بزرگ لپ‌تاپ محسوب می‌شود در CES 2020 نشان داد که تمایلش ب درگیرکننده وارد شده پردوارد شدهنده‌های AMD در لپ‌تاپ‌های گیمینگ بالقرارداده شده است. اما اکنون این اتفاق مثبت شامل حال لپ‌تاپ‌های تجاری لنوو نیز شده قرارداده شده است.

سری جدید لپ‌تاپ‌های ThinkPad با چاشنی رایزن‌های AMD

سوارد شدهنده چینی انتخاب پردوارد شدهنده Ryzen 4000 Pro را برای پیکربندی مدل‌های X13, T14s و T14، همچنین مدل‌های ارزان قیمت تر L14 و L15 اضافه کرده قرارداده شده است. بدین ترتیب کاربران اکنون می‌توانند علاوه بر پردوارد شدهنده‌های نسل دهمی vPro اینتل که در مدل‌های Core i3، Core i5 و Core i7 دسته‌بندی می‌شوند، رایزن های AMD را نیز در زمان انتخاب کانفیگ در نظر بگیرند. لپ‌تاپ تبدیل شدنی ThinkPad X13 Yoga وارد شده جمله مدل‌هایی قرارداده شده است که هم با پردوارد شدهنده اینتل و هم با پردوارد شدهنده AMD ب فروش خواهد رسید. لنوو عرضه سری جدید لپ‌تاپ‌های ThinkPad با پردوارد شدهنده اینتل را برای سه ماهه دوم برنامه ریزی کرده در حالی که پیکربندی Ryzen 4000 Pro این دستگاه‌ها کمی دیرتر در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

اسامی مدل‌ها ساده‌تر وارد شده قبل شده‌اند

همچنین لنوو در رقرارداده شده استای ساده سوارد شدهی برند ThinkPad در تلاش قرارداده شده است. سری T این محصولات که محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین خانواده ThinkPad ب شمار می روند همچنان بر روی تووارد شدهن میان امکانات اتصال، شارژدهی باتری و قابلیت جابجایی بالا تمرکز دارند در حالی که سری X اعضای سرسختی را در خود جای داده و سری L نیز اعضای ارزان قیمت خانواده محسوب می‌شوند که پوشش دهنده کاربران با بودجه محدود هستند. همان طور که گفته شد لنوو با تغییر نام مدل‌ها کاربران را در حین انتخاب کمک و آنها را وارد شده سردرگمی نجات میدهد. در گذشته وقتی قصد خرید یک لپ تاپ ۱۴ اینچی لنوو را داشتید باید مدل‌های T490 و T490s را بررسی میکردید اما در نسل جدید، اسامی ب T14 و T14s تغییر پیدا کرده‌اند.

آزادی در انتخاب ThinkPadهای مجهز ب
تراشه اینتل یا AMD

ب گفته لنوو، همه مدل‌ها ب پردوارد شدهنده‌های نسل دهم vPro اینتل مجهزند و پردوارد شدهنده Ryzen 4000 Pro نیز برای مدل‌هایی که با تراشه AMD عرضه می‌شوند قابل انتخاب قرارداده شده است. T14 و T15 مدل‌هایی هستند که ب تراشه‌های گرافیکی مجزا Nvidia MX330 با معماری پاسکال مجهزند که نسخه‌ای قدرتمندتر وارد شده MX250 با ۲ گیگابایت حافظه ویدئویی GDDR5 محسوب می‌شود. دیگر ویژگی‌های این لپ‌تاپ‌ها شامل حالت Modern Standby بر روی تمام مدل‌های سری T و X می شود، وای فای ۶، گزینه اختیاری Cat 16 WWAN برای سری T و X (با پردوارد شدهنده های اینتل) و Wake on Voice هستند. با آخرین ویژگی مذکور کاربران می‌توانند لپ‌تاپ خود را بدون بوارد شده کردن نمایشگر و زدن دکمه کیبورد وارد شده حالت Sleep خارج کنند.

با این حال همچنان تمرکز اصلی لنوو بر روی پایداری و مقاوت سری جدید ThinkPad قرارداده شده است. ب گفته کمپانی، سری جدید آزمایشات قرارداده شده استاندارد نظامی ۱۲ MIL-STD-810G را پشت سر گذاشته‌اند تا در شرایط محیطی سخت بدون مشکل ب کارکرد خود ادامه دهند.

قیمت و زمان عرضه

طبق اعلام لنوو، تمام ThinkPadهای جدید در سه ماهه دوم ۲۰۲۰ با قیمت پایه زیر ۷۰۰ دلار برای مدل‌های L14، L15 و L13، قیمت پایه ۸۴۹ دلار برای مدل‌های X13 و T14 وارد بوارد شدهار خواهند شد. بالاترین قیمت پایه مربوط ب مدل X13 Yoga با برچسب قیمتی ۱۰۹۹ دلار قرارداده شده است که در کانفیگ‌های بتر، قیمت طبیعتا ب مراتب بالاتر می‌رود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *