لو میره ابعاد دقیق گوشی گلکسی نوت ۱۰+ و تأیید حذف جک هدفون


لو میره ابعاد دقیق گوشی گلکسی نوت 10+ و تأیید حذف جک هدفون

روز گذشته رندرهای رسمی وارد شده گوشی گلکسی نوت ۱۰+ منتشر شد که ب نظر نمی‌رسید تفاوت خاصی با آنچه که پیش‌تر درخصوص این گوشی می‌دانستیم، داشته باشد. حالا در جدیدترین خبر پیرامون پرچمدار آینده سامسونگ اطلاعاتی وارد شده دریافت گواهینامه FCC این گوشی منتشر شده قرارداده شده است.

ابعاد نمایشگر گلکسی نوت ۱۰+ متفاوت با دانسته‎های قبلی

براساس گزارشات، Galaxy Note 10+ که نسخه بزرگتر پرچمدار آینده سامسونگ قرارداده شده است، دارای یک صفحه نمایش ۶٫۷۵ اینچی Super AMOLED Infinity-O خواهد بود. اطلاعاتی که وارد شده FCC منتشر شده قرارداده شده است اشاره ب رزلوشن نمایشگر نکرده قرارداده شده است، اما نشان وارد شده حاشیه‌های بسیار باریک این دستگاه می‌دهد. ب‌طرز جالبی ابعاد این دستگاه با آنچه که پیش‌تر می‌دانستیم یکی نیست.

 گلکسی نوت 10+

همانطور که در تصویر نشان داده شده قرارداده شده است قطر نمایش داده شده در اندوارد شدهه‌گیری FCC میزان ۱۷۰٫۱ میلیمتر قرارداده شده است. این معادل ۶٫۷ اینچ قرارداده شده است. این اندوارد شدهه نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ پلاس ۰٫۰۵ اینچ کوچکتر وارد شده آن چیزی قرارداده شده است که انتظار می‌رفت. البته این احتمال وجود دارد که ابعاد ارائه شده در FCC در حدود ۱ میلیمتر کم و زیاد باشد، اما با وجود سخت‌گیری‌هایی که در رگولاتوری‌ها اعمال می‌شود، این موضوع بعید ب نظر می‌رسد. در هر حال، با ابعاد ۱۶۲٫۵×۷۷٫۶ میلیمتر، گلکسی نوت ۱۰+ در حدود ۰۶ میلیمتر بلندتر و ۱٫۲ میلیمتر عریض‌تر وارد شده گلکسی نوت ۹ قرارداده شده است که درارای نمایشگر ۶٫۴ اینچی می‌باشد.

 تنوع دوربین‌ها در قاب پشتی

احتمالاً شما هم با نگاهی ب قاب پشتی این دستگاه متوجه خواهید شد که بیشترین تغییر متوجه دوربین‌ها شده قرارداده شده است. در چند نسل قبل، سامسونگ چیدمان افقی را در قاب پشتی برای دوربین‌ها اعمال می‌کرد، اما حالا دوربین‌های نوت ۱۰ ب قسمت بالای سمت چپ رفته‌اند و چیدمان آنها ۹۰ درجه تغییر کرده قرارداده شده است.

 گلکسی نوت 10+

دوربین اصلی دارای سه سنسور خواهد بود. سنسور اصلی این دستگاه ۱۲ مگاپیکسلی با دیافراگم متغیر در سه درجه قرارداده شده است. سنسور دوم ۱۶ مگاپیکسلی با زاویه فوق عریض و سنسور سوم ۱۲ مگاپیکسلی با لنز تله‌فوتو و زوم ۲x اپتیکال قرارداده شده است. در سمت رقرارداده شده است دوربین‌ها در کنار فلش LED، سنسور سه‌بعدی Time-of-Flight  قرار گرفته قرارداده شده است.

حذف جک هدفون سرانجام اتفاق افتاد

مانند دیگر گوشی‌های پرچمدار، گلکسی نوت ۱۰+ نیز دارای قاب آلومینیومی قرارداده شده است. در سمت چپ مانند همیشه کلیدهای تنظیم صدا قرار گرفته قرارداده شده است، اما سامسونگ در نهایت تصمیم گرفت کلید بی‌درگیرکننده بیکسبی را در این گوشی حذف کند و جای آن را ب کلید پاور دهد.گلکسی نوت 10+

البته سامسونگ ب‌غیر وارد شده کلید بیکسبی یک ویژگی دیگر را نیز حذف کرده که محبوبیت آن قابل مقایسه با بیکسبی نبود؛ یعنی جک ۳٫۵ میلیمتری هدفون. سامسونگ در طول این سال‌ها ب این جک وفادار بود، اما ب نظر کی‌رسد که غول کره‌ای دیگر نمی‌تواند ب این پورت محبوب وفادار باقی بماند. در لب پایینی گوشی گلکسی نوت ۱۰ پلاس پورت USB-C، بلندگو و جایگاه قلم S Pen طراحی شده قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *