مادربرد حرفه ای ASUS WS X299 SAGE 10G راهی بوارد شدهار شد


مادربرد حرفه ای ASUS WS X299 SAGE 10G راهی بوارد شدهار شد

ایسوس یکی وارد شده برترین سوارد شدهندگان مادربردهای “ایستگاه کاری” در جهان ب شمار می رود؛ این شرکت ب توارد شدهگی نسخه ببود یافته مادربرد ASUS WS X299 SAGE 10G را عرضه می کند؛ این مادربرد همانطور که وارد شده انتهای نامش نیز پیدقرارداده شده است، دارای تغییراتی ب نسبت گونه اولیه قرارداده شده است. چیپست X299 در کنار پردوارد شدهنده های سوکت LGA 2066، قدرتی بسیار بالا را در اختیار شما قرار خواهند داد.

نسخه اولیه این مادربرد در ماه های پایانی سال ۲۰۱۷ معرفی شد؛ این مادربرد دارای ۲ درگاه ۱۰ گیگابیتی قرارداده شده است که جایگزین ۲ رابط ۱ گیگابیتی شده قرارداده شده است. اما بد نیست بدانید که کنترل این دو درگاه با یک تراشه گران قیمت ۸۰ دلاری با نام Intel X550-AT2 هدایت می گردد. اما ایسوس وارد شده این فرصت برای تغییرات دیگر نیز درگیرکننده کرده و سیستم خنک کننده مدار VRM را ببود بخشیده قرارداده شده است.

حتی بخشی وارد شده این مدار تهویه ب پنل I/O نیز کشیده شده قرارداده شده است؛ ایسوس خنک سوارد شدهی مدار VRM را بدون تغییر در قطعات انجام داده قرارداده شده است. این مادربرد دارای ۴ رابط USB 3.1 نسل اول، دو رابط USB 3.1نسل دوم، سیستم صوتی ۸ کانال و برنامه اختصاصی ایسوس قرارداده شده است. ASUS WS X299 SAGE 10G با قیمت ۱۰۰ دلار بیشتر وارد شده نمونه اولیه راهی بوارد شدهار می گردد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *