مانیتور EI491CR با پشتیبانی وارد شده FreeSync و HDR 400 وارد شده ایسر


مانیتور EI491CR با پشتیبانی وارد شده FreeSync و HDR 400 وارد شده ایسر

Acer ب توارد شدهگی مانیتور جدید خود را با قابلیت های بروز در اختیار کاربران قرار داده قرارداده شده است. مانیتور جدید ایسر با عنوان EI491CR ارائه شده که یک مانیتور ۴۹ اینچی قرارداده شده است و وارد شده یک طراحی مشکی زیبا بره برده قرارداده شده است. در ادامه این مانیتور را با جزییات بیشتر معرفی خواهیم کرد.

معرفی مانیتور منحنی EI491CR وارد شده ایسر

مانیتور منحنی EI491CR وارد شده ایسر

این مانیتور برای تجرب بوارد شدهی های مختلف گزینه خوبی خواهد بود و وارد شده یک پنل VA بره می برد. رزولوشن آن ۳۸۴۴۰×۱۰۸۰ پیکسل قرارداده شده است و سرعت پاسخ دهی آن ۴ میلی ثانیه خواهد بود. این مانیتور جدید ایسر وارد شده انحنای ۱۸۰۰R طراحی شده و در عین حال وارد شده زاویه دید بسیار خوبی برخوردار قرارداده شده است.

وارد شده سوی دیگر باید اشاره کنیم که نرخ بوارد شدهسوارد شدهی تصویر آن ۱۴۴ هرتز بوده و همچنین وارد شده قابلیت FreeSync 2 بره می برد. این مانیتور ایسر دارای گواهی نامه HDR 400 وارد شده VESA بوده قرارداده شده است. کنترقرارداده شده است مانیتور منحنی ایسر ۳۰۰۰:۱ بوده و حداکثر میزان روشنایی آن ب ۴۰۰ نیت می رسد. این مانیتور وارد شده ۹۰ درصد رنگ های DCI-P3 پشتیبانی کرده قرارداده شده است. در این مانیتور با وجود درگاه های DisplayPort و HDMI امکان اتصال دستگاه های مختلف وجود خواهد داشت. در نهایت باید اشاره کنیم که مانیتور Acer EI491CR  ب زودی با قیمت ۱۱۹۹ دلار در دسترس خواهد بود.

 مانیتور EI491CR وارد شده ایسر

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *