مایکروسافت تاریخ و نام کنسول بوارد شدهی بعدی را اعلام کرد


مایکروسافت تاریخ و نام کنسول بوارد شدهی بعدی را اعلام کرد

نمایشگاه E3 و کنفرانس های پربار مایکروسافت با یک خبر جالب توجه در حاشیه ادامه یافت؛ این شرکت ب طور رسمی اعلام کرد که در سال ۲۰۲۰ نسل جدید کنسول بوارد شدهی خود را ارائه خواهد کرد و این تاریخ دقیقا با گفته های Sony مبنی بر ارائه کنسول نسل نهمی Playstation 5 سوارد شدهگارقرارداده شده است. احتمالا هر دو شرکت همچنان وارد شده سخت افزارهای تولید AMD بره می برند.

مایکروسافت در سال ۲۰۱۳ نسخه نسل هشتمی وارد شده کنسول بوارد شدهی خود موسوم ب Xbox One را در کنار کنسول PlayStation 4 قرار داده و پس وارد شده آن نیز هر دو شرکت کنسول های میان نسل خود با نام Xbox One X و PlayStation 4 Pro را راهی بوارد شدهار کردند که امکان نمایش در دقت ۴K را فراهم می ساخت. اما مایکروسافت اعلام کرده قرارداده شده است که در سال ۲۰۲۰ یک کنسول جدید با نام Scarlett را راهی بوارد شدهار کرده و باید امیدوار باشیم که کنسول های فعلی تا سال ۲۰۲۰ همچنان پر رونق خواهند بود.

علاوه بر این کنسول، Microsoft بر روی یک سیستم آنلاین جدید برای این کنسول فعالیت می کند که شاید نسخه ای پیشرفته وارد شده سرویسی مشاب PlayStation Now باشد. شاید هم یک سرویس آنلاین برای سیستم عامل ویندوز یا مواردی مشاب باشد که بوارد شدهی های کنسولی را ب کاربران ب ارمغان خواهد آورد. این سرویس قطعا رایگان نخواهد بود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *