مایکروسافت حق اختراع یک دستگاه خم شدنی دیگر را ثبت کرد


مایکروسافت حق اختراع یک دستگاه خم شدنی دیگر را ثبت کرد

دستگاه Andromeda سامسونگ یکی وارد شده دستگاه‌هایی بوده قرارداده شده است که در سال‌های اخیر همیشه شایعاتی درباره آن شنیده شده قرارداده شده است. ب نظر می‌رسد که این دستگاه هرگز وارد شده چرخه درز اطلاعات، شایعات، ثبت اختراع و تأخیر خارج نمی‌شود که باعث شده طرفداران ب حدس و گمانه‌زنی درباره آن ادامه دهند. اما حالا یک ثبت اختراع جدید وارد شده جانب مایکروسافت یک دستگاه خم شدنی را نشان می‌دهد که وارد شده سایر هم نوعان خود که پیش‌ وارد شده این ثبت شده بودند کمی متفاوت ب نظر می‌رسد.

برخلاف آنچه در گذشته دیده‌ایم، مفهوم کشف‌ شده، یک دستگاه را با یک نمایشگر منعطف نشان می‌دهد، چیزی متفاوت با یک ثبت اختراع درز کرده دیگر در ماه جون که سه نمایشگر را نشان می‌داد. جدا وارد شده قابلیت خم شدن ۳۶۰ درجه‌ای، این دستگاه فقط در یک مسیر بوارد شده و بسته می‌شود. 

مشکلی که بعضی‌ها ممکن قرارداده شده است با نمایشگر منعطف داشته باشند حسی قرارداده شده است که در هنگام درگیرکننده وارد شده آن ب کاربران دست پیدا می‌کند؛ زیرا مواد تشکیل‌ دهنده وارد شده جنس القرارداده شده استیک [نوعی مواد نرم و قابل‌انعطاف در طراحی صنعتی] که در طراحی این صفحه‌نمایش قابل‌ انعطاف ب کار می‌روند ب اندوارد شدهه‌ای که ما ب نمایشگر شیشه‌ای عادت کرده‌ایم سفت و سخت نیستند. مایکروسافت این را می‌داند و ثبت اختراع جدید ب چند راه‌حل در این‌ باره اشاره کرده قرارداده شده است. ب عنوان مثال برای محافظت وارد شده مواد تشکیل دهنده، لولا در هنگام بوارد شده و بسته شدن، قادر ب خم شدن ب اندوارد شدهه یک زاویه حداقلی می‌باشد.

علاوه بر این، قسمت لولا نمایشگر در زمانی که کاملاً بوارد شده می‌شود یک ساختار پل گونه خواهد داشت تا قسمت تاشو دستگاه نیز همانند سایر قسمت‌های نمایشگر ب نظر برسد. همچنین این ثبت اختراع ب یک قطعه تغییر شکل‌پذیر در مکانیزم لولا اشاره می‌کند که باعث می‌شود نمایشگر در این ناحیه در هنگامی که دستگاه خم می‌شود سوا وارد شده هم ب نظر نرسد. 

البته این یک پرتاب دیگر در دریای بیکران ثبت اختراع توسط مایکروسافت می‌باشد که ب دستگاه خم شدنی مربوط می‌شود. اصلاً مشخص نیست که چه محصولی ساخته خواهد شد یا اینکه کمپانی اصلاً قصد ساخت این‌چنین دستگاهی را دارد یا خیر. اما ب‌ هرحال، Panos Panay که ب‌عنوان پدر Surface ها شناخته می‌شود، هفته گذشته ب یک Surface جیبی اشاره کرد که ممکن قرارداده شده است با این ثبت اختراع مرتبط باشد. 

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *