مشکل تخلیه باتری آیفون‌های قدیمی پس وارد شده آپدیت iOS 11.4


مشکل تخلیه باتری آیفون‌های قدیمی پس وارد شده آپدیت iOS 11.4

برخی وارد شده کاربران آیفون های اپل پس وارد شده آنکه سیستم عامل گوشی خود را ب iOS 11.4 آپدیت کرده اند، با باتری گوشی ب مشکل جدی خورده اند. بیش وارد شده ۱۳۰۰ نفر در انجمن اپل در خصوص این مشکل صحبت کرده اند. یکی وارد شده کاربران که آیفون ۶ دارد، اعلام کرده وارد شده زمانی که گوشی را آپدیت کرده باتری گوشی حتی زمانی که درگیرکننده هم نمی شود، خود ب خود تخلیه می شود. باتری گوشی او که یک روز دوام داشت حالا فقط ب نصف روز برای خالی شدن نیوارد شده دارد.

کاربری با گوشی آیفون ۶s گفته قرارداده شده است که گوشی او در طول شب ۶۰ درصد باتری خود را وارد شده دست داده و همچنین متوجه شده که آیپد مینی ۴ او هم همین مشکل را دارد. شخص دیگری گفته که باتری گوشی او هر ۲۰ ثانیه ۱ درصد کم می شود. ب نظر میرسد که بیشتر کاربرانی که با کم شدن شارژ گوشی مشکل دارند آیفون ۶ و ۶s دارند. البته در انجمن کاربران دیگری هم با گوشی آیفون ۷ و ۷ پلاس نسبت ب این موضوع شکایت داشتند.

برخی وارد شده کاربران راهکارهایی مانند خاموش کردن وایفای را پیشنهاد داده که مصرف باتری را وارد شده ۱۰ درصد در ساعت ب ۱ درصد کاهش میدهد، در حالیکه کاربران دیگر خاموش کردن سرویس موقعیت مکانی (Location) را توصیه کرده اند. بستن تب های مرورگر، کم کردن تعداد برنامه هایی که در پس زمینه کار میکند، خاموش کردن بلوتوث در زمانی که درگیرکننده نمی شود و خاموش کردن بکاپ iCloud وارد شده دیگر راهکارهای کاربران در انجمن بود. یکی وارد شده کاربران مشکل را اینگونه توضیح داده قرارداده شده است:

ب نظر میرسد که Wi-Fi آپدیت iOS 11.4 باگی دارد. باتری آیفون ۶s من تخلیه می شود؛ غیر فعال کردن وایفای مشکل را نه ب صورت کامل، اما بر طرف می کند. من برای چند روز وایفای گوشی را خاموش کردم، عملکرد باتری ب حالت نرمال برگشت. بعضی ها گفته اند که این مشکل زمانی اتفاق میفتد که ب شبکه وایفای ۵ گیگاهرتزی متصل شوید و زمانیکه شبکه ۲٫۴ گیگاهرتز باشد همه چیز اوکی قرارداده شده است. من هنوز این قضیه را تست نکردم اما اگر شما بدون وایفای ب مشکل می خورید، این موضوع ارزش تست کردن را دارد.

اپل تا این لحظه هیچ اظهار نظری در خصوص مشکل فوق نکرده قرارداده شده است. اما اگر شما هم بعد وارد شده آپدیت ب مشکل تخلیه باتری برخورده اید، می توانید در انجمن اپل این موضوع را مطرح کنید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *