مشکل پینگ بوارد شدهی های آنلاین در داخل کشور برطرف شد: برای شما چطور؟روز گذشته، نایت رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت وارد شده برطرف شدن مشکل پینگ بوارد شدهی های آنلاین در داخل کشور با تعمیر کابل دریایی قطع شده، خبر داد.

رفع مشکل پینگ بوارد شدهی های آنلاین برای گیمرها ایرانی

سجاد بنابی، در حساب توئیتر خود در رابطه با چگونگی رفع این مشکل گفت:

“کابل دریایی قطع شده در خلیج‌فارس، تعمیر و ب مدار بوارد شدهگشت. مسیر ترانزیتی جنوب ب شمال برقرار و کیفیت ارتباطات با همسایگان جنوبی که بر اثر قطع این فیبر نامناسب شده بود، مجدداً وارد شده کیفیت مناسب برخوردار و مشکل بوارد شدهی‌های آنلاین نیز برطرف شد.”

نایت رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرده که در حدود ۱ ماه پیش، فیبر دریایی مسیر بوشهر ب سمت دوحه قطر قطع شده بود. وارد شده این مسیر برای برقراری ارتباط ایران با قطر و همچنین ترانزیت داده جنوب و شمال درگیرکننده می‌شود. او گفته قرارداده شده است که این فیبر هم برای تأمین برخی وارد شده اینترنت کشور وارد شده مسیر قطر و هم برقرار ترانزیت قطر ب اروپا درگیرکننده می‌شود.

بنابی همچنین گفته قرارداده شده است که وارد شده این فیبر برای برقرار ارتباط در بوارد شدهی‌هایی که سرورهایشان در منطقه خاورمیانه قرار داد، یعنی کشورهایی مانند قطر، عمان، امارات و… درگیرکننده می‌شود. او افزود که برای تعمیر این فیبر باید کابل‌ها وارد شده کف دریا بالا کشیده و تعمیر می‌شد که حالا این اتفاق افتاده قرارداده شده است و ب واسطه آن کیفیت ارتباطات ببود پیدا کرده و مشکل پینگ بوارد شدهی‌های آنلاین نیز برطرف شده قرارداده شده است.

وضعیت پینگ بوارد شدهی‌ها برای شما ب چه صورت قرارداده شده است؟

در چند وقت اخیر، بسیاری کاربران وبسایت سخت‌افزار گزارشاتی وارد شده مشکلات پینگ در بوارد شدهی‌هایی مانند فورتنایت و کال آف دیوتی داشتند. ب ما بگویید که برای شما وضعیت ب چه صورت بود؟ آیا حالا با تعمیر فیبر دریایی مورد نظر، تغییری در وضعیت اینترنت و پینگ خود در بوارد شدهی‌ها مشاهده کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما و دیگر خوانندگان وبسایت سخت‌افزار ب اشتراک بگذارید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *