معرفی اپلیکیشن LastPass Password Manager


معرفی اپلیکیشن LastPass Password Manager

همه ی ما وارد شده حساب های کاربری در سایت ها و شبکه های مختلفی بره می بریم و رمز عبور یا پسورد های مختلفی نیز برای هر یک در نظر می گیریم. اما ب خاطر داشتن همه ی پسوردها کار سختی خواهد بود و همه ی ما در این زمینه با مشکلاتی روبرو هستیم. این روزها مرورگرها ب ذخیره ی رمز عبور می پردوارد شدهند و در مواردی ممکن قرارداده شده است این قابلیت برای کاربران کاربردی نباشد و یا وارد شده این موضوع احساس خطر کنند. ب همین منظور اپلیکیشن های مختلفی در این زمینه ارائه شده قرارداده شده است که می توان ب LastPass Password Manager اشاره کرد. در ادامه ب معرفی این اپلیکیشن کاربردی و جذاب خواهیم پرداخت.

معرفی اپلیکیشن LastPass Password Manager

این اپلیکیشن وارد شده مرورگرهای مختلفی چون کروم، اپرا، فایرفاکس، اکسپلورر و یا سافاری پشتیبانی می کند. وارد شده سوی دیگر اپلیکیشن LastPass Password Manager قادر قرارداده شده است تا هر پسوردی را در خود ذخیره کند؛ در نتیجه کافیست تا رمز عبور هر حساب کاربری را یکبار وارد نمایید. امنیت این اپلیکیشن بسیار بالا قرارداده شده است و جای نگرانی نخواهد بود. قابلیت های مختلفی نیز در این اپلیکیشن ارائه شده قرارداده شده است که می توان ب امکان حذف پسورد، امنیت، محیط کاربری ساده، وارد کردن حساب کاربری و رمز عبور ب صورت خودکار، سرور آنلاین، مدیریت وارد شده طریق سیستم کامپیوتری و پشتیبانی وارد شده مرورگر های مختلف اشاره کرد. در این اپلیکیشن در ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و تمامی پسوردهایتان را در این حساب کاربری وارد نمایید. در واقع وارد شده این طریق می توانید در سرور اطلاعات خود را در هر مکان و هر زمانی در اختیار داشته باشید. لوارد شدهم ب ذکر قرارداده شده است که این اپلیکیشن وارد شده زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند و برای عامه ی مردم کاربردی خواهد بود.

محبوبیت اپلیکیشن LastPass Password Manager

این اپلیکیشن وارد شده امتیوارد شده ۴٫۶ برخوردار قرارداده شده است و نظر کاربران زیادی را ب خود جذب کرده قرارداده شده است. البته لوارد شدهم ب ذکر قرارداده شده است که این اپلیکیشن در فروشگاه گوگل در دسترس مردم ایران قرار ندارد در نتیجه وارد شده طریق بوارد شدهار و مایکت می توانید این اپلیکیشن کاربردی را در اختیار داشته باشید و وارد شده امکانات آن بره مند شوید. تاکنون بیش وارد شده ۲ هزار نفر این پلیکیشن را وارد شده طریق بوارد شدهار و ۳ هزار نفر وارد شده طریق مایکت دانلود و نصب کرده اند. این برنامه برای پلتفرم های مختلفی چون اندروید، iOS، ویندوز، مک و لینوکس ارائه شده قرارداده شده است و حتی افزونه ی آن نیز در اختیار مرورگرهای مختلف قرار گرفته قرارداده شده است. در نتیجه تمامی کاربران می توانند وارد شده قابلیت های جذاب این اپلیکیشن بره مند شوند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *