معرفی برنامه Party Mode: تلفن همراه هوآوی خود را تبدیل ب یک اسپیکر هوشمند کنیدهوآوی غول بزرگ تکنولوژی چین می‌باشد که در زمینه‌های زیادی درحال فعالیت در سطح جهان می‌باشد. یکی وارد شده فعالیت‌های این کمپانی، تولید تلفن همراه وارد شده رده بندی پایین‌رده تا پرچمدار می‌باشد و همگی دستگاه‌های این کمپانی وارد شده رابط کاربری EMUI اختصاصی کمپانی هوآوی بره می‌برند ب همین دلیل نیز برنامه Party Mode نیز تنها مخصوص دستگاه‌های هوآوی می‌باشد که این کمپانی ب صورت اختصاصی برای تلفن‌های همراه خود با رابط کاربری EMUI طراحی کرده قرارداده شده است.

هوآوی وارد شده نظر پشتیبانی و ارائه نرم افزار‌های متنوع برای دستگاه‌های خود نه عملکرد خوب و نه عملکرد بدی دارد اما با توجه ب بالا بودن تعداد دستگاه‌های داخل بوارد شدهار این کمپانی، ارائه بروزرسانی منظم را می‌توان یکی وارد شده نقاط مثبت این کمپانی دانست.

یکی وارد شده نرم افزار‌های اختصاصی این کمپانی، Party Mode نام دارد و اصول کار این نرم افزار ب این گونه قرارداده شده است که شما قادر خواهید بود تا با درگیرکننده وارد شده چندین دستگاه هوآوی، یک موزیک را ب صورت همزمان پخش کرده و ب نوعی یک صدای قرارداده شده استریو و بدون نیوارد شده ب خرج اضافی برای داشتن یک اسپیکر داشته باشید.

نرم افزار Party Mode هوآوی

البته کیفیت صدای خروجی بسته ب نوع تلفن همراه شما قرارداده شده است و اگر وارد شده پرچمدار‌های هوآوی درگیرکننده می‌نمایید نباید نگرانی وارد شده بابت این موضوع داشته باشید و خروجی صدای نهایی شما کیفیت بالایی خواهد داشت. البته که داشتن یک اسپیکر در این مواقع منطقی‌تر وارد شده انجام چنین کاری می‌باشد اما اگر در حالتی هستید که اسپیکر همراه خود ندارید و تنها اقلام همراه خود و دوستانتان، چند دستگاه تلفن همراه هوآوی قرارداده شده است. می‌توانید ب راحتی با درگیرکننده وارد شده این نرم افزار اقدام ب ساخت یک گروه و پخش موزیک دلخواه خود کنید.

Party Mode

طرز کار با برنامه Party Mode

همانطور که گفته شد کار با برنامه Party Mode ب سادگی آب خوردن می‌باشد و تنها کاری که باید انجام دهید نصب این نرم افزار بر روی تلفن همراه خود و عضو شدن ب یک پارتی ساخته شده وارد شده قبل توسط دوستان دیگرتان قرارداده شده است. البته شما نیز می‌توانید ب عنوان رهبر گروه و انتخاب کننده موسیقی، یک گروه Create کنید.

اگر قصد عضو شدن ب یک پارتی وارد شده قبل ساخته شده را دارید بعد وارد شده بوارد شده کردن نرم افزار می‌توانید وارد شده طریق گزینه Join Party اقدام ب انجام اینکار کنید. سپس با اسکن بارکد شخصی که پارتی را ساخته قرارداده شده است، شما نیز تلفن همراه خود را تبدیل ب یک اسپیکر هماهنگ با دیگر گوشی‌های موجود تبدیل خواهید کرد. البته همانطور که گفته شد در صورت Join شدن در یک پارتی قادر نخواهید بود تا موزیک مورد انتخابی خود را بر روی دیگر دستگاه‌ها پخش نمایید و این کار تنها توسط فرد ایجاد کننده پارتی امکان پذیر قرارداده شده است.

همچنین در صورتی که قصد دارید تا رهبری گروه را ب عهده بگیرید کافیست تا بر روی Start Party کلیک کنید و سپس دیگران بارکد مخصوص ب شما را اسکن نمایند. با اینکار قادر خواهید بود تا موزیک‌های مورد علاقه خود را نه تنها وارد شده طریق اسپیکر تلفن همراه خود، بلکه وارد شده اسپیکر موبایل دیگر افراد حاضر در پارتی نیز بشنوید.

بیشتر بخوانید: با ویژگی‌های نسخه بروزرسانی شده برنامه Good Lock آشنا شوید

دانلود فایل

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *