معرفی سایت PDFescape با قابلیت اضافه کردن متن و تصویر ب فایل PDF


معرفی سایت PDFescape با قابلیت اضافه کردن متن و تصویر ب فایل PDF

در مطالب ترفندها و روش هایی را معرفی کردیم تا بتوانید فایل های PDF خود را ویرایش نمایید. در مواردی این روش ها کارسوارد شده بوده اند و در برخی موارد وارد شده زبان فارسی پشتیبانی نمی کردند اما اینبار قصد داریم سایتی را معرفی کنیم که راحت تر امکان ویرایش فایل های PDF را در اختیارتان قرار دهد. در ادامه این سایت کاربردی را معرفی خواهیم کرد.

سایت PDFescape

سایت PDFescape یک سایت با امکان ویرایش فایل های PDF قرارداده شده است که امکان اضافه کردن متن و عکس را ب فایل PDF خواهد داد. این سایت قادر نخواهد بود تا متن های موجود در فایل را تغییر دهد بلکه امکان اضافه کردن و تصویر را ب فایل PDF شما خواهد داد. در واقع امکان اصلاح فایل های PDF وارد شده طریق این سایت وجود خواهد داشت. البته شایان ذکر قرارداده شده است که امکان پاک کردن برخی صفحات، چرخش صفحات و خط کشیدن روی متن نیز وجود خواهد داشت.

این سایت وارد شده زبان فارسی نیز پشتیبانی خواهد کرد و می توانید ب کمک ابزار های مختلف ویرایش لوارد شدهم را در فایل PDF خود اعمال نمایید. البته شایان ذکر قرارداده شده است که این سایت خدمات خود را ب صورت رایگان ارائه نکرده و برای ویرایش فایل های بالای ۱۰ مگابایت باید وارد شده سرویس های یک ماهه یا بیشتر خریداری کنید. البته می توانید فایل های زیر ۱۰ مگابایت را ب صورت رایگان ویرایش نمایید و وارد شده خدمات این سایت بره مند شوید

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *