معرفی یک افزونه کاربردی جیمیل برای مسافران نوروزی


معرفی یک افزونه کاربردی جیمیل برای مسافران نوروزی

احتمالا شما هم در سفرهای نوروزی خود نیوارد شده دارید که هر لحظه و هر زمان جیمیل های خود را چک نمایید و ممکن قرارداده شده است در برخی موارد ب اینترنت دسترسی نداشته باشید. در چنین شرایطی گوگل سرویسی را ارائه کرده که مانند یک افزونه یا یک نرم افزار در مرورگر کروم عمل کند و این افزونه که با عنوان Gmail Offline ارائه شده، امکان دسترسی و مطالعه ایمیل ها را ب صورت آفلاین در اختیار شما کاربران عزیز قرار خواهد داد. در ادامه جزییات بیشتر را در رقرارداده شده استای عملکرد این سرویس ارائه می کنیم.

معرفی افزونه Gmail Offline

افزونه کاربردی جیمیل آفلاین

جیمیل آفلاین در واقع ابزاری قرارداده شده است که بدون اینترنت، دسترسی ب پیام ها و جستجو در بین پیام های جیمیل را برایتان میسر خواهد کرد. در واقع ب کمک این افزونه شما می توانید هر لحظه و هر جا بدون دسترسی ب اینترنت، جیمیل خود را چک کنید. باید اشاره کنیم که امکان پاسخ دهی ب ایمیل ها نیز وجود خواهد داشت. ب یاد داشته باشید که فقط ایمیل های ۹۰ روز گذشته در بخش Gmail Offline در دسترس خواهند بود.

نحوه فعالسوارد شدهی Gmail Offline

برای فعالسوارد شدهی این قابلیت، کافی قرارداده شده است تا ابتدا وارد شده لینک، این افزونه را برای مرورگر کروم خود دانلود و نصب نمایید.

سپس باید وارد جیمیل خود شوید و بر روی گزینه Settings کلیک نمایید.

افزونه کاربردی جیمیل

در کادر بوارد شده شده باید وارد زبانه آخر یعنی زبانه Offline شوید و در نهایت گزینه Enable Offline mail را فعال نمایید و همه ی تغییرات را Save کنید.

افزونه کاربردی Gmail Offline

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *