مقایسه طول عمر باتری آیفون‌های XS، XS Max و XR با نسل‌های قبلی


مقایسه طول عمر باتری آیفون‌های XS، XS Max و XR با نسل‌های قبلی

سه آیفون جدید سال ۲۰۱۸ یعنی iPhone XS، iPhone XS Max و iPhone XR معرفی شده اند و برای کاربران امکانات نظیر اولین چیپ ۷ نانومتری جهان، قابلیت Face ID، دوربین های تقویت شده و نمایشگرهای بدون حاشیه را ب ارمغان آورده اند، هر چند که نرخ ب روزرسانی این نمایشگر ۱۲۰ هرتز نیست. با این وجود در خصوص باتری این سه گوشی حرف زیادی ب میان نیامده قرارداده شده است. اپل مانند همیشه جزئیات باتری گوشی های جدید خود را در مراسم افشا نکرد. بنابراین باید خودمان این اطلاعات را کشف کنیم.

iPhone XR بترین باتری را در میان آیفون‌ها دارد

ب طور خلاصه می توان اینگونه تشریح کرد که آیفون XR بترین باتری را در میان تمام آیفون های تاریخ دارد. تفاوت بسیار زیادی دیده نمی شود، اما ب طور بیشتر وارد شده iPhone XR و هر دو آیفون ۸ که سال گذشته معرفی شدند، دوام میاورد. در مجموع هر سه آیفون جدید در مقایسه با نسل های قبل وارد شده نظر باتری ببود پیدا کرده اند که می توانید جزئیات آن را در جدول پایین را که برحسب ساعت قرارداده شده است مشاهده بفرمایید:

طول عمر باتری

مکالمه

اینترنت

پخش ویدئو

موسیقی

iPhone XS Max

۲۵

۱۳

۱۵

۶۵

iPhone XS

۲۰

۱۲

۱۴

۶۰

iPhone XR

۲۵

۱۵

۱۶

۶۵

iPhone X

۲۱

۱۲

۱۳

۶۰

iPhone 8 Plus

۲۱

۱۳

۱۴

۶۰

iPhone 8

۱۴

۱۲

۱۳

۴۰

iPhone 7 Plus

۲۱

۱۳

۱۴

۶۰

iPhone 7

۱۴

۱۲

۱۳

۴۰

 

همه آیفون هایی که در بالا لیست شده اند، ب جز آیفون های سری ۷ وارد شده شارژ سریع پشتیبانی می کنند که در مدت ۳۰ دقیقه گوشی را بیش وارد شده ۵۰ درصد شارژ می بکند. اما برای دست یابی ب این هدف شما باید شارژ سریع را جداگانه تهیه کنید، چرا که شارژری که در درون جعب گوشی قرارداده شده است وارد شده fast charge پشتیبانی نمی کند.  البته ب جز گوشی های سری۷ همه گوشی های بالا وارد شده شارژ بی سیم نیز پشتیبانی می کنند.

بنابراین با نگاهی ب جدول بالا می توان اینگونه نتیجه گرفت که آیفون XR که اقتصادی ترین گوشی مراسم امسال بود، بترین باتری را در میان گوشی های آیفون دارد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *