منتظر سه آیفون جدید برای سال ۲۰۱۹ باشید


منتظر سه آیفون جدید برای سال 2019 باشید

وب سایت CNET امروز گزارش داد کمپانی اپل برای سال ۲۰۱۹ احتمالا تولید سه مدل مختلف آیفون را در دستور کار خود قرار داده قرارداده شده است. همان طور که در سال ۲۰۱۸ میلادی شاهد اتخاذ این قرارداده شده استراتژی وارد شده سوی مدیران اپل بودیم، برای سال جدید میلادی نیز دستگاهی ارزان قیمت تر برای ادامه دادن روند موفقیت آمیز مدل XR تولید خواهد شد که ب قابلیت های جدید عکسبرداری مجهز شده، نسخه گران قیمت تر دارای نمایشگری بزرگ تر بوده و وارد شده سه دوربین بره می برد و یک مدل قرارداده شده استاندارد نیز در خط تولید وجود خواهد داشت. CNET منبع اطلاعات خود را وال قرارداده شده استریت ژورنال معرفی کرده و ب نظر می رسد طراحی آیفون گران قیمت تر مشاب آنچه در روزهای قبل در توییتر منتشر شده بود باشد.

ظاهرا اپل تصمیم گرفته برای نسخه ارزان قیمت تر خود همچنان ب درگیرکننده وارد شده پنل های LCD ادامه دهد اما گزارش وال قرارداده شده استریت ژورنال ب این نکته نیز اشاره دارد که ممکن قرارداده شده است در نهایت برای افزایش رضایتمندی طرفداران و همچنین تشویق آنها ب خرید محصولات جدید هر سه گوشی ب پنل های OLED مجهز شوند.

در روزهای گذشته گزارش عملکرد فروش آیفون ها در بوارد شدهار بین المللی بحث های جالبی در بین رسانه ها و کاربران ب راه انداخت. بر اساس اطلاعات موجود در حال حاضر آیفون XR محبوب ترین گوشی ساخته شده توسط اپل قرارداده شده است که نرخ رشد فروش آن حتی وارد شده XS و XS Max نیز بیشتر بوده و ب زودی ب پر فروش ترین محصول ساخت این شرکت در سال ۲۰۱۸ تبدیل خواهد شد. اپل همچنین هفته گذشته اعلام کرده بود سفارش قطعات آیفون های خود را ب دلیل فروش کمتر وارد شده انتظار در سه ماهه آینده ۱۰ درصد کاهش خواهد داد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *