منتظر پردوارد شدهنده های اقتصادی و خنک سری T وارد شده نسل ۹ اینتل باشیم (با جدول مشخصات)


منتظر پردوارد شدهنده های اقتصادی و خنک سری T وارد شده نسل 9 اینتل باشیم (با جدول مشخصات)

چندیست که زمزمه پردوارد شدهنده های سری T وارد شده کمپانی Intel ب گوش می رسد؛ CPUهایی اقتصادی که با کاهش توان حرارتی، پسوند T را یدک کشیده و جزو CPUهای نسل ۹ این شرکت هستند که در ۳ ماهه دوم سال ۲۰۱۹ راهی بوارد شدهار شده و برای این منظور، سوارد شدهندگان مادربرد بروزرسانی های خود را آغوارد شده کرده اند.

اینک اطلاعات بیشتری وارد شده CPUهای فوق منتشر شده قرارداده شده است؛ هنوز ب طور قطعی وارد شده زمان ورود آنها ب بوارد شدهارهای جهانی و خصوصا ایران خبری در دست نبوده و تنها باید ب اطلاعات فنی فوق بسنده کرد. وارد شده آنجایی که قیمت پردوارد شدهنده ها ب مانند تمام محصولات سخت افزاری دیگر در بوارد شدهار داخلی ایران افزایش یافته قرارداده شده است، خرید چنین محصولاتی ایده آل ب نظر می رسد. بر خلاف سری KF، این محصولات دارای تراشه های گرافیکی داخلی (IGPU) هستند. اینتل با حفظ تعداد هسته ها، سعی داشته قرارداده شده است تا با کاهش فرکانس، توان حرارتی (TDP) را در این مدل ها کاهش دهد. محدوده توان حرارتی در این محصولات تنها ۳۵ وات قرارداده شده است!

CPUهای سری T با حداقل ۴ هسته و ۴ رشته، و حداکثر ۸ هسته و ۱۶ رشته پردوارد شدهشی معرفی خواهند شد. این محصولات وارد شده نسخه جدید معماری Coffee Lake بره برده و در دسته بندی نسل ۹ قرار می گیرند. تراشه گرافیکی در آنها نسخه ی UHD 630 قرارداده شده است. در جدولی که در ادامه برای شما عزیزان آماده کرده ایم، تمام مشخصات فنی را دسته بندی کردی و این جدول برای مطالعه و درک بتر شما عزیزان آماده شده قرارداده شده است.

مدل پردوارد شدهنده

تعداد هسته و رشته

فرکانس ها

Core i3 9100T

۴ هسته و ۴ رشته

۳٫۱ الی ۳٫۷ گیگاهرتز

Core i3 9300T

۴ هسته و ۴ رشته

۳٫۲ الی ۳٫۹ گیگاهرتز

Core i5 9400T

۶ هسته و ۶ رشته

۱٫۸ الی ۳٫۴ گیگاهرتز

Core i5 9500T

۶ هسته و ۶ رشته

۲٫۲ الی ۳٫۷ گیگاهرتز

Core i5 9600T

۶ هسته و ۶ رشته

۲٫۳ الی ۳٫۹ گیگاهرتز

Core i7 9700T

۸ هسته و ۸ رشته

۲٫۰ الی ۴٫۳ گیگاهرتز

Core i9 9900T

۸ هسته و ۱۶ رشته

۲٫۱ الی ۴٫۴ گیگاهرتز

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *