مهندسی معرکه و زیبا در رم های ADATA XPG SPECTRIX D60G


مهندسی معرکه و زیبا در رم های ADATA XPG SPECTRIX D60G

شرکت “ای دیتا” در زمینه تولید ماژول های رم، کمپانی محافظ کاری قرارداده شده است که محصولاتی جالب توجه را در تعداد مدل های نه چندان بالا ارائه می کند. این شرکت ب توارد شدهگی سری جدید رم های DDR4 خود موسوم ب ADATA XPG SPECTRIX D60G را معرفی کرده قرارداده شده است.

ماژول های رم ADATA XPG SPECTRIX D60G در نگاه اول بسیار زیبا بوده و هیت سینکی با طراحی خاص ب همراه LED RGB در آن ب کار رفته قرارداده شده است که مشخصا کاری سرسری و با عجله نبوده قرارداده شده است؛ طراحی این ماژول ها با دقت بالایی همراه بوده قرارداده شده است. Intel Extreme Memory Profiles (XMP) 2.0 پروفایلی قرارداده شده است که توسط تقریبا تمامی مادربردهای اینتلی کنونی پشتیبانی شده و در لیست حمایت رم های XPG SPECTRIX D60G قرار گرفته قرارداده شده است.

رم های ADATA XPG SPECTRIX D60G

رم های فوق در فرکانس های گوناگون و وارد شده ۳۲۰۰ مگاهرتز تا ۴۱۳۳ مگاهرتز تولید گشته و گفته ی ای دیتا، ماژول های D60G دارای بیشترین نوردهی LED RGB ب نسبت تمامی ماژول های تولید شده هستند؛ بدین ترتیب که بیش وارد شده ۶۰ درصد بدنه ماژول، دارای ویژگی نوردهی قرارداده شده است. طراحی X-light اختصاصی این کمپانی برای کاربرانی طراحی شده قرارداده شده است که خواهان هر چه بیشتر شخصی و هماهنگ سوارد شدهی در سیستم خود هستند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *