مک بوک پروهای جدید، فراتر وارد شده یک کامپیوتر لوکس


مک بوک پروهای جدید، فراتر وارد شده یک کامپیوتر لوکس

مک بوک های اپل ب واقع همان لپ تاپ هایی هستند که با قیمت بالا، دارای ویژگی هایی خاص نظیر درگیرکننده وارد شده نمایشگر های سطح بالا، متریال درجه یک و البته سیستم عامل مک هستند. اپل ب زودی مک بوک پرو (Mac Book Pro) های جدید را راهی بوارد شدهار های جهانی خواهد کرد. این محصولات دارای چندین ویژگی منحصر ب فرد و خاص هستند که اینبار قدرت نمایی اپل در یک محصول لوکس را ب همراه دارد. اپل اینبار نیز وارد شده تراشه Apple T2 ب منظور کنترل پردوارد شدهش های دستیار صوتی “سیری” و نوار Touch Bar درگیرکننده می کند.

با توجه ب بره گیری وارد شده پردوارد شدهنده های نسل ۸ اینتل، (Intel Core i7 و Core i9) عملکرد مک بوک پروهای ۱۵ و ۱۳ اینچی بین ۷۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش یافته قرارداده شده است. یکی وارد شده دلایل این افزایش عملکرد، بالا میره تعداد هسته ها قرارداده شده است. تا ۳۲ گیگابایت حافظه رم DDR4 برای هر ۲ مدل درگیرکننده می گردد. همانطور که می دانید، Mac Book Pro ها با ۲ ابعاد ۱۳ و ۱۵ اینچ در بوارد شدهار حضور خواهند یافت و اینبار هر ۲ محصول در تمامی پیکربندی ها دارای فناوری های Touch Bar و Touch ID خواهند بود. نمایشگرهای True Tone با پنل های “رتینا” تا ۵۰۰ نیت روشنایی را تضمین می کنند که در لپ تاپ ها یک میزان بسیار بالا قرارداده شده است.

در مدل های ۱۵ اینچی تراشه گرافیکی Radeon Pro هدایت رندرهای گرافیکی را با ۴ گیگابایت حافظه VRAM بر عهده دارد. در گونه های ۱۳ اینچی اما گرافیک Intel Iris Plus  با ۱۲۸ گیگابایت حافظه گرافیکی، می تواند حتی امکان اجرای سبک برخی وارد شده بوارد شدهی ها را ب شما ارائه دهد. در مدل های ۱۵ اینچی تا ۴ ترابایت و در مدل های ۱۳ اینچی تا ۲ ترابایت حافظه ذخیره سوارد شدهی وجود خواهد داشت. شایان ذکر قرارداده شده است که تمامی مدل های ۱۳ اینچی وارد شده پردوارد شدهنده های ۴ هسته ای Core i7 و Core i5 برخوردار هستند.

مک بوک پروهای جدید با شروع قیمت ۱۷۹۹ و ۲۳۹۹ دلار راهی بوارد شدهار خواهند شد؛ این محصولات همچنان نمادی لوکس برای بسیاری وارد شده کاربران ب حساب خواهند آمد؛ با این تفاوت که اینبار اپل با ارتقاء بسیار چشمگیر سخت افزار و نرم افزار آنها را همراه کرده قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *