نخستین گیم سنتر ROG در ایران افتتاح شد!


نخستین گیم سنتر ROG در ایران افتتاح شد!

دفتر ایسوس نخستین گیم سنتر اختصاصی ROG را در تهران افتتاح کرد. گیم سنترROG ARENA نخستین مجموعه ای قرارداده شده است که در ایران با آخرین تولیدات گیمینگ ایسوس تجهیز شده که در ادامه ب آن خواهیم پرداخت.

ابتدا در حضور جمع کثیر گیمرها، اصحاب رسانه و علاقه مندان ب سخت افزار، آقای امیر درودگریان سرپرست بخش فروش قطعات دفتر ایسوس گواهی رسمی افتتاح نخستین گیم سنتر ROG را ب مدیریت مجموعه، جناب آقای آرش سعادتی اهدا کردند. سپس ب توضیحاتی در مورد همکاری برند ایسوس و مجموعه ROG ARENA برای حاضرین ادامه دادند: ” ایسوس ب عنوان برند اول گیمینگ در جهان، با افتخار در کشور ایران، نخستین مجموعه فرهنگی- ورزشی اختصاصی خود را با نام ROG ARENA افتتاح کرده قرارداده شده است. برند ROG، بی شک محبوب ترین برند در تجهیزات کامل گیمینگ نزد گیمرهای حرفه ای در جهان قرارداده شده است که با راه اندوارد شدهی این مجموعه هم اکنون گیمرهای ایرانی نیز می توانند دقیقاً بوارد شدهی ها را ب سبک قرارداده شده استاندارد ROG در جهان در این مکان اجرا کنند. ایسوس مفتخر قرارداده شده است که با همکاری مدریرت مجموعه، توانسته آخرین تجهیزات و فناوری های قدرتمند خود را در اختیار کاربران و علاقه مندان ایرانی قرار داده و افتتاح این مجموعه یه عنوان نقطه شروع گسترش شعب متعدد ROG در سراسر کشور در آینده نه چندان دور خواهد بود…”

سپس آقای آرش سعادتی، مدیریت مجموعه ROG ARENA، ضمن تشکر وارد شده حمایت های دفتر ایسوس، ب توضیحاتی در مورد این مجموعه پرداختند:

“… مجموعه ورزشی ROG ARENA وارد شده دو بخش ورزش های الکترونیکی و بخش ورزشهای فیزیکی تشکیل شده قرارداده شده است که قسمت ورزشهای فیزیکی نیز در روز های آتی افتتاح خواهد شد. گیم سنتر ROG ARENA ب رده بالاترین های  ایسوس  مانند نمایشگر های ROG Swift PG258Q، مادربوردهای ROG STRIX Z370-E Gaming، کارت گرافیک ROG STRIX GTX1080TI O11G، هدستهای STRIX 7.1، ماوس ROG PUGIO، کیبورد های مکانیکال ROG STRIX Flare و ماوس پد های ROG Sheath تجهیز شده قرارداده شده است. هدف وارد شده ایجاد این مجموعه ببود و گسترش گیمینگ حرفه ای در محیطی کاملاً سالم قرارداده شده است تا همه رده ها و گروه های سنی که علاقه مند ب گیمینگ حرفه ای هستند، در مکانی کاملاً با کیفیت و دارای شاخص های مورد نظر ایسوس بتوانند قرارداده شده استعداد های خود را شکوفا سوارد شدهند…”

سپس مراسم با صحبت های آقای سعید مسلمی، مدیر روابط عمومی دفتر ایسوس ادامه یافت.

وی در ابتدا دو هدست جدید ایسوس را برای حاضرین رونمایی کرد:

“… دو هدست ROG STRIX FUSION 500 و ROG STRIX FUSION 700، هدست هایی برای گیمینگ حرفه ای هستند که ایسوس با درگیرکننده وارد شده قطعات بسیار قدرتمند خود آنها را برای گیمرهای حرفه ای طراحی کرده قرارداده شده است. هدست FUSION 700 که ب صورت بی سیم با رابط بلوتوث می تواند ب هر دستگاهی وصل شود با هر بار شارژ تا ۱۷ ساعت می تواند تمامی صداها را برایتان پخش کند. همچنین با رابط USB نیز ب همه دستگاه های گیمینگ وارد شده کنسول ها گرفته تا موبایل و PC متصل می شود…” وی در ادامه ب توضیحات فنی این هدست ها پرداخت که ب جزئیات آنها در آینده خواهیم پرداخت.

سپس وارد شده با دعوت وارد شده آقای مهدی حیدرپور، حرفه ای ترین طراح مادینگ کیس در ایران، وارد شده آخرین مادینگ PCMOD رونمایی کرد.

آقای حیدرپور ب توضیحاتی در مورد آخرین پروژه مادینگ خود برای حاضرین پرداختند: “… طراحی این کیس وارد شده شخصیت اول بوارد شدهی محبوب GOD OF WAR الهام گرفته شده قرارداده شده است. در مادینگ سه نکته حائز اهمیت قرارداده شده است. زیبایی، اورکلاک و افزایش کارایی و خنک سوارد شدهی قطعات. کیس، خنک کننده و منبع تغذیه که وارد شده طرف شرکت کولرمستر تامین شده، زیبایی و خنک سوارد شدهی را ب بترین شکل ممکن در اختیار ما قرار داده قرارداده شده است. کارایی هر سیستم ارتباط مستقیمی ب مادربورد و کارت گرافیک دارد.مادربورد درگیرکننده شده در این پروژه بترین مادربورد تولید شده برای چیپ ست X299 در بین همه برندها یعنی  ROG RAMPAGE VI EXTREME درگیرکننده شده قرارداده شده است. دلیل علاقه ما ب این مادربورد، کارایی بسیار بالا در کنار زیبایی خاص آن قرارداده شده است. همه برندها برای نورپردوارد شدهی RGB وارد شده نور های LED ساده درگیرکننده می کنند که ایسوس در این مادربورد وارد شده متریالهایی ویژه درگیرکننده کرده که نور را در چند لایه مختلف ب بترین شکل ممکن با جلوه هایی زیبا پخش می کند…. سپس ب توضیحاتی در مورد آخرین تجهیزات تولید شده کارگاه PCMOD پرداخت… .”

پس وارد شده آن نوبت ب خوره های سخت افزار ایسوس رسید. نمایش مهیج تیم اورکلاکینگ Sakhtafzar.com، تیم نخست اورکلاکینگ خاورمیانه، رکوردهای جذابی را در کنار توضیحات آقای مسلمی در همین مراسم ب در سایت Hwbot.org ب ثبت رساندند. ” … سخت افزارهای ویژه ایسوس بیشترین رکوردهای موجود را در زمینه اورکلاکینگ ب خود اختصاص داده اند و با توجه ب گزارشهای سایت Hwbot، بیش وارد شده۶۵  درصد وارد شده نتایج ثبت شده در این وبسایت توسط قطعات ایسوس ب ثبت رسیده قرارداده شده است. ایسوس ب عنوان حامی اورکلاکرها در جهان، تیم اورکلاکینگ وبسایت Sakhtafzar.com را تحت حمایت خود قرار داده و در مجموعه ROG ARENA نیز ب زودی آموزشهای کاربردی و حرفه ای اورکلاکینگ توسط اعضای تیم Sakhtafzar.com برای علاقه مندان اجرا خواهد شد…”

پس وارد شده رکورد شکنی اورکلاکرهای ایرانی، نوبت ب تشریح علت درگیرکننده وارد شده یک سیستم گیمینگ رده بالا در گیمینگ حرفه ای رسید.

آقای مسلمی با دعوت وارد شده یک بوارد شدهیکن حرفه ای بوارد شدهی PUBG توضیحات را آغوارد شده کرد:

“… شاید عجیب باشد که چرا در این مجموعه بر خلاف سایر گیم نت ها وارد شده آخرین تجهیزات گران قیمت ایسوس درگیرکننده شده قرارداده شده است . همانطور که مشاهده می کنید در این مجموعه قدرتمندترین قطعات سخت افزاری ب کار گرفته شده تا هیچ افت کیفتی را در بالاترین تنظیمات گرافیکی بوارد شدهی مشاهده نکیند. سیستم قدرتمند همه ماجرا نیست. هدست STRIX 7.1 ب طور واقعی صدا را وارد شده ۷ کانال مختلف پخش کرده و در بوارد شدهی PUBG تمامی جهت های صدا را ب سادگی تشخیص می دهید. فرق این هدست با رقبا در داشتن قرارداده شده استیشن کارآمد آن قرارداده شده است…این هدست علاوه بر حذف نویز های محیط در هنگام بوارد شدهی صدای واضح شما را برای تیم تان پخش می کند… اکولیزرهای سخت افزاری آن ب شما امکان اختصاصی کردن صدا ها را می دهد. ب طور مثال مد صدای پا، صدای پای رقبا را در بوارد شدهی بالا برده و ب شما امکان تشخیص کوچکترین صدای پا را در جهت های مختلف می دهد… نمایشگر PG258Q علاوه بر داشتن نرخ توارد شدهه سوارد شدهی ۲۴۰ هرتز و فناوری G-Sync، تصویری کامل و با کیفیت را برایتان خلق می کند. اما نمایشگرهای گیمینگ ایسوس یک سلاح مخفی دیگر در کنار سخت افزار آن برایتان دارند! در قسمت GamePlus می توانید نشانه را در وسط نمایشگر با ویژگی CROSSHAIR ایجاد کنید و بدون هدف گیری و زوم، دشمن را وارد شده پا دربیاورید! ب همین سادگی….”… کیبورد STRIX Flare علاوه بر داشتن کلید های مکانیکال و نورپردوارد شدهی بسیار زیبای AuraSync، دکمه های چند رسانه ای آن در قسمت چپ قرار گرفته تا بدون بلند کردن دست وارد شده روی کیبورد، صدا را کم یا زیاد کرده و پروفایلهای دلخواه خود را در لحظات حساس بار گذاری کنید…. “

در انتها نیز ب طور نمادین کیک مختص ب افتتاحیه برش داده شد تا شیرینی افتتاح مجموعه ای در خور گیمرهای وفادار ROG در ب دل آنها بنشد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *