نسل جدید وانت غول پیکر پیکاپ شورولت سیلورادو اچ دی رونمایی شد


نسل جدید وانت غول پیکر پیکاپ شورولت سیلورادو اچ دی رونمایی شد

شرکت شورولت در نهایت پس وارد شده مدت ها انتظار، نسل جدید شورولت Silverado HD را ب عنوان پیشرفته ترین نوع این سری معرفی کرد. وانت پیکاپ غول پیکری که در فوریه سال ۲۰۱۹ راهی بوارد شدهار خواهد شد.

این سومین نسل سیلورادو محسوب شده که در کارخانه Flint میشیگان جنرال موتورز ب تولید می رسد. وانتی که وارد شده طراحی بروزرسانی شده برخوردار قرارداده شده است و ویژگی های قابل توجهی نیز در نظر گرفته شد. در حقیقت این مدل یک خواهر برای نسخه ۱۵۰۰ ب شمار رفته و تفاوت های فراوانی می توان در بین آنها مشاهده کرد.

با این حال Silverado 1500 در مقایسه با HD یک نسخه برجسته محسوب شده و دارای ارتفاع کمتری قرارداده شده است. بنابراین در نسخه HD شاهد ارتفاع کابین بیشتری هستیم که تجرب حرکتی بتری ب افراد ارائه می دهد.

Jaclyn McQuaid مدیر بخش مهندسان Silverado HD اظهار داشت این کمپانی نیوارد شده مشتریانی که ب دنبال اتومبیل های سنگین هستند متفاوت وارد شده مشتریانی می باشد که تمایل ب خرید مدل های سبک دارند.

با این حساب ویژگی ها و فناوری های مدرنی در Silverado HD 2020 شورولت ب کار گرفته شده که نه تنها وارد شده طراحی ببودیافته بره می برد، بلکه با ویژگی های خود نظر علاقمندان ب این مدل را جلب می سوارد شدهد. شورولت پیشرانه هشت سیلندر توربودیزل با گشتاور ۹۱۰ پوند فوتی در نظر گرفته که با گیربکس ۱۰ سرعته Allison می توان انتظار عملکرد بالایی را داشت.

در دیگر مشخصه ها باید ب قدرت بالا در حمل و بارگیری اجسام، صفحه نمایش لمسی برای کابین داخلی با سیستم سرگرمی شورولت، صندلی های چرمی، کابینی درخورتوجه برای یک پیکاپ قدرتمند و غول پیکری چون  Silverado HD 2020 و طیف گسترده ای وارد شده آپشن ها برای تجرب رانندگی بتر.

این وانت پیکاپ عظیم در اواسط ۲۰۱۹ راهی بوارد شدهار می شود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *