نظرسنجی کمیته اقدامات سیاسی آمریکا درباره لوگوی نیروی فضایی


نظرسنجی کمیته اقدامات سیاسی آمریکا درباره لوگوی نیروی فضایی

هفته گذشته وب سایت Defense اعلام کرد توانسته قرارداده شده است اطلاعاتی درباره طرح پیشنهادی رییس جمهور ایالات متحده برای راه اندوارد شدهی یگان چهارم نظامی این کشور با عنوان نیروی فضایی منتشر کرد. در این گزارش آمده بود که دونالد ترامپ کاملا مصمم قرارداده شده است تا قبل وارد شده پایان سال ۲۰۱۸ راه اندوارد شدهی نیرو فضایی را عملیاتی کند. برای این کار پیشنهاد شده قرارداده شده است ابتدا یگانی ویژه برای نظارت بر پروژه های فضایی سایر بخش های ارتش آمریکا راه اندوارد شدهی شود و فرمانده نیروی هوایی ارتش ایالات متحده ب صورت همزمان ریقرارداده شده است نیروی فضایی را نیز بر عهده بگیرد. همچنین عملیات اجرایی این نیروی ویژه نیز وارد شده سال ۲۰۱۹ میلادی آغوارد شده شود. با وجود برخی مخالفت ها با اجرای این طرح، امروز کمیته اقدامات سیاسی ایالات متحده (PAC) یک نظرسنجی را برای انتخاب لوگوی نیروی فضایی آغوارد شده کرد.

این کمیته روز گذشته ایمیلی را برای طرفداران ثبت شده دونالد ترامپ ارسال کرده و وارد شده آنها درخوقرارداده شده است نموده وارد شده میان شش لوگوی پیشنهادی برای نیروی فضایی آمریکا یک مورد را انتخاب نماید. ظاهرا این کمیته قصد دارد بر اساس لوگوی انتخاب شده مجموعه ای وارد شده تجهیزات را سفارش داده و تولید نماید. تمامی این شش لوگو که تصویر آن را مشاهده می کنید یادآور نمادهای کلاسیک عملیات فضایی آمریکا هستند و حتی یکی وارد شده آنها تا حد بسیار زیادی مشاب لوگوی ناسا قرارداده شده است (حتی فونت آن هم مشاب فونت ناسا طراحی شده و تنها تفاوت موجود رنگ قرمز و طلایی لوگو قرارداده شده است). همچنین در یکی دیگر وارد شده لوگوها عبارت Mars Awaits ب معنی مریخ در انتظار قرارداده شده است ب چشم می خورد؛ این در حالیست که بر اساس توضیحات ارائه شده نیروی فضایی آمریکا هیچ ارتباطی با مریخ و سفر ب آن ندارد!

ب نظر می رسد با وجود تلاش برای پیشبرد برنامه ها و راه اندوارد شدهی نیروی فضایی، افرادی که در حال پیگیری آن هستند دقت چندانی ب عملکرد خود ندارند و برای مثال لوگوهای طراحی شده برای این یگان اشتباه و حتی کپی شده وارد شده لوگوهای مشهور کنونی هستند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *