نمایشگاه CES 2019: دو مانیتور Quad HD با قابلیت های بی نظیر وارد شده فیلیپس


نمایشگاه CES 2019: دو مانیتور Quad HD با قابلیت های بی نظیر وارد شده فیلیپس

EPI شریک فیلیپس در بخش صوت و تصویر ب توارد شدهگی دو مانیتور جدید با عملکرد بسیار بالا را وارد شده مجموعه  Philips Brilliance معرفی کرده قرارداده شده است. مانیتور Philips Brilliance 49 یک نمایشگر SuperWide منحنی LCD قرارداده شده است که وارد شده رزولوشن Dual Quad HD بره می برد و این رزولوشن ۱۴۴۰×۵۱۲۰ قرارداده شده است. مانیتور دیگر هم با عنوان Philips Brilliance 32 ارائه شده و یک نمایشگر LCD با کیفیت تصویر بی نظیر قرارداده شده است. این دو محصول در CES 2019 رونمایی شدند و در ادامه ی ب معرفی جزییاتی بیشتری وارد شده این دو محصول خواهیم پرداخت.

هر دو مانیتور جدید فیلیپس وارد شده یک وبکم با سنسور پیشرفته برای امنیت بتر و ورود ب سیستم امن بره می برد. در نتیجه شما در ۲ ثانیه می توانید وارد سیستم شوید. در واقع این دو مانیتور سریعترین و ایمن ترین روش را برای ورود ب سیستم در نظر گرفته اند. در واقع فیلیپس با قرار گمیره یک وبکم و سنسوری پیشرفته یک ارتقا هوشمند در زمینه ی حفظ حریم خصوصی ارائه کرده قرارداده شده است.

نمایشگر LCD و منحنی Philips Brilliance 49 یک نمایشگر فوق العاده با عملکردی بی نظیر قرارداده شده است. این مانیتور جایزه ی iF Design Award و جایزه ی Red Dot award را در سال ۲۰۱۸ بدست آورده قرارداده شده است. این نمایشگر ۴۹ اینچی بسیار وسیع بوده و بدون تنظیمات پیچیده ای در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. نمایشگر منحنی ۱۸۰۰r یکی وارد شده بترین گزینه های برای بوارد شدهی قرارداده شده است و با داشتن تکنولوژی های پیشرفته نظر گیمرها را ب خود جلب خواهد کرد. برای مثال می توان ب تکنولوژی Adaptive-Sync اشاره کرد که سرعت پاسخ دهی فوق العاده ای را برای اجرای بوارد شدهی های مختلف ب ارمغان می آورد. وارد شده سوی دیگر شاهد تکنولوژی HDR 400 هستیم که تصاویر را با کیفیت خیره کننده و رنگ های واضحی ب نمایش می گذارد و تجرب ی بصری متفاوتی را ارائه می دهد.

نمایشگر دیگر فیلیپیس که با عنوان Philips Brilliance 32 ارائه شده دارای وضوح بالای تصویر بوده و رنگ ها را بسیار درخشان و برجسته ب نمایش می گذارد. رزولوشن UltraClear 4K UHD (3840 X 2160) و تکنولوژیIPS ، رنگ هایی کامل و واضح را نمایش می دهد. همچنین این مانیتور زاویه دید گسترده ای را ارائه می دهند که امکان نمایش تصاویر را وارد شده تقریبا هر زاویه ای وارد شده حتی در حالت چرخش ۹۰ درجه فراهم می کند. یک پایه هوشمند Ergo برای این محصول طراحی شده که امکان تنظیم در زوایای مختلف، تنظیم شیب، چرخش، تغییر ارتفاع و دیگر موارد این چنینی را فراهم خواهد کرد. در این مدل با وجود تکنولوژی PowerSensor شاهد کاهش مصرف انرژی هستیم که در صورت نبودن کار در جلوی مانیتور نور صفحه کاهش خواهد یافت و هزینه های انرژی با ۸۰ درصد همراه خواهد بود در نتیجه عمر مانیتور طولانی تر می شود.

ب طور کلی هر دو محصول جدید فیلیپس وارد شده ویژگی هایی پیشرفته و عملکردی ببود یافته بره می برند. در این دو محصول شاهد USB 3.1 وارد شده نوع C هستین که امکان اتصال لووارد شدهم مختلف را فراهم می کند. همچنین این پورت امکان انتقال اطلاعات با سرعت فوق العاده بالا را در اختیارتان قرار خواهد داد. مانیتورهای جدید فیلیپس وارد شده سری Philips Brilliance با تکنولوژی LowBlue Mode و Flicker-Free با کاهش نور آبی و کاهش سوسو زدن وارد شده خستگی و آسیب دیدن چشم ها جلوگیری می کنند در نتیجه در درگیرکننده ی طولانی مدت باعث خستگی چشم نمی شوند و تجرب ی متفاوتی را برایتان ب ارمغان می آورند.

در نهایت باید بگوییم که Philips Brilliance 49 وارد شده ماه مارس در آموارد شدهون و دیگر فروشگاه های معتبر در دسترس قرار خواهند گرفت و با قیمت های ۱۲۹۹ دلار ب بوارد شدهار عرضه خواهند شد. مانیتور Philips Brilliance 32 هم وارد شده ماه فوریه با قیمت ۷۹۹ دلار در فروشگاه های معتبر ارائه می شود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *