نمایشگاه CES 2019: مانیتور گیمینگ OLED کم مصرف Alienware معرفی شد


نمایشگاه CES 2019: مانیتور گیمینگ OLED کم مصرف Alienware معرفی شد

مانیتور گیمینگ ۵۵ اینچی Alienware با رزولوشن ۴K یک مانیتور بی نظیر قرارداده شده است و این مانیتور OLED وارد شده درگاه های اتصال متنوعی نظیر HDMI 2.1 و DisplayPort 1.4 بره می برد. وارد شده سوی دیگر شاهد پشتیبانی وارد شده ۹۸ درصد رنگ های DCI-P3 هستیم که طیف وسیعی وارد شده رنگ ها را شامل می شود و تصاویر را زنده و واقعی ب نمایش خواهد گذاشت. این محصول کم مصرف Alienware که در CES 2019 معرفی شده، وارد شده قابلیت HDR بره می برد و نرخ بوارد شدهسوارد شدهی تصویر در این مانیتور ۱۲۰ هرتز قرارداده شده است.

شایان ذکر قرارداده شده است که این محصول با همکاری کمپانی LG ساخته و ارائه شد و در واقع مشخصات این نمایشگر مشاب محصولات OLED کمپانی ال جی قرارداده شده است. این محصول تمامی پارامترها و قرارداده شده استانداردهای یک مانیتور OLED را دارد و تصاویر با کیفیت و خوبی را ب نمایش خواهد گذاشت.این مانیتور ۵۵ اینچی وارد شده Mode های مختلفی برای بینه سوارد شدهی بوارد شدهی های مختلف بره می برد در نتیجه می توانید وارد شده این حالت های مختلف در بوارد شدهی ها بره ببرید. این محصول ابعاد بسیار بزرگی دارد و اجرای بوارد شدهی ها را بسیار جذاب هیجان انگیز ب تصویر خواهد کشید.

این مانیتور ۴K وارد شده روبرو شبیه ب یک تلویزیون OLED قرارداده شده است و طراحی بسیار زیبا و درخشانی دارد. این نمایشگر OLED وارد شده عملکرد و کارایی بالایی برخوردار قرارداده شده است و محصولاتی فوق پیشرفته ی OLED زیادی در نمایشگاه CES امسال معرفی شدند. هنوز قیمت و زمان عرضه ی این مانیتور گیمینگ ۵۵ اینچی وارد شده Alienware مشخص نشده و قیمت آن هم بعدا اعلام خواهد شد.

 

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *