نمایشگاه CES 2019: کولرهای آبی و حرفه ای ENERMAX LIQTECH II


نمایشگاه CES 2019: کولرهای آبی و حرفه ای ENERMAX LIQTECH II

در ماه های اخیر شاهد رونمایی وارد شده یک خانواده جدید وارد شده خنک کننده های مایع “انرمکس” با نام ENERMAX LIQTECH II بودیم. ترکیبی وارد شده زیبایی با نصب LED RGB و البته عملکرد حرفه ای که ب گفته ی این شرکت، می تواند تا مرز ۵۰۰ وات TDP را نیز مهار کند. حال شاهد عرضه و معرفی رسمی آنها همزمان با CES 2019 هستیم.

((کولرهای جدید این شرکت دارای دیودهای RGB هستند که فناوری های مشاب در مادربردهای گیگابایت، ایسوس، ام اس آی و … سوارد شدهگار هستند. برای این منظور یک هدر ۵ ولت مجزا در نظر گرفته شده قرارداده شده است. کولرهای LIQTECH II برای سیستم های ایستگاه کاری و اورکلاک بسیار مناسب قرارداده شده است. انرمکس در تولید این سری وارد شده فناوری اختصاصی و ثبت شده خود با نام Shunt Channel یا ب اختصار SCT درگیرکننده کرده قرارداده شده است.

پمپ قدرتمند ENERMAX EF1 می تواند تا ۴۵۰ لیتر مایع را در عرض ۱ ساعت جا ب جا کرده و ب صورت میانگین، تا ۷ برابر قدرتمند تر وارد شده همتایان خود قرارداده شده است. سری LIQTECH II در ۳ اندوارد شدهه مختلف رادیاتور تولید شده قرارداده شده است. این مدل ها شامل ۲۴۰ میلی متری، ۲۸۰ و ۳۶۰ میلی متری قرارداده شده است. یکی وارد شده مدل های ۳۶۰ میلی متری در رنگ آمیزی سفید نیز تولید می گردد. کولرهای LIQTECH II با تمامی سوکت های اینتل وارد شده جمله LGA2066/2011-3/2011/1366/1156/ 1155/1151/1150 و AMD در مدل های AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2/FM1 سوارد شدهگاری کامل دارند.))

خنک کننده های مایع ENERMAX LIQTECH II با قیمت های ۱۳۰ الی ۱۶۰ یورو، راهی بوارد شدهارهای اروپایی شده اند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *