نمایشگاه CES 2019: گیگابایت با AORUS RTX 2060های هیجان انگیز خود آمد


نمایشگاه CES 2019: گیگابایت با AORUS RTX 2060های هیجان انگیز خود آمد

اینبار نوبت ب GIGABYTE می رسد تا پرده وارد شده کارت گرافیک های Gigabyte GeForce RTX 2060 بردارد؛ این کمپانی که حضوری فعالی در CES 2019 ب نمایش گذاشته قرارداده شده است، در بخشی وارد شده محصولات خود ب سراغ RTX 2060ها، ب عنوان میان رده ترین RTXهای بوارد شدهار رفته قرارداده شده است. کارت گرافیک های جدید این شرکت شامل مدل های AORUS GeForce RTXTM 2060 XTREME 6G, GeForce RTXTM 2060 GAMING OC PRO 6G, GeForce RTXTM 2060 GAMING OC 6G, GeForce RTXTM 2060 WINDFORCE OC 6G G, GeForce RTXTM 2060 OC 6G, GeForce RTXTM 2060 MINI ITX OC 6G خواهند بود. گیگابایت همواره مدل های سفارشی بسیاری را وارد شده یک تراشه میانی معرفی کرده و این مسئله اصلا عجیب نیست!

فناوری رندر آنی Real-Time Ray Tracing نیز یکی وارد شده ویژگی های مهمی قرارداده شده است که گیگابایت در تبلیغات خود بدانها پرداخته قرارداده شده است؛ تمامی مدل ها ب ۶ گیگابایت حافظه GDDR6 مجهز شده اند و نکته حائز اهمیت آن قرارداده شده است که دست کم ۲ مدل وارد شده کارت گرافیک های فوق با کولر پرچمدار XTREME معرفی شده اند. (تصویر تیتر).

کولر WINDFORCE STACK دارای ۳ عدد فن ۱۰ سانتی متر بوده و تقریبا تمامی مدل ها وارد شده فناوری RGB fusion 2.0 نیز پشتیبانی می کنند. کارت گرافیک های سری GAMING OC نیز با اورکلاک کمپانی همراه بوده و یک کولر با ۲ عدد فن آنها را همراهی خواهد کرد. کولر جدید آنها دارای یک هیت سینک بزرگتر قرارداده شده است که تمامی قطعات VRM، GPU و VRAM را پوشش می دهد. ۲ عدد فن ۹ سانتی متری وظیفه تهویه هیت سینک را در این کولر عهده دار هستند.

کارت گرافیک GeForce RTXTM 2060 MINI ITX OC 6G نیز که برای کیس های کوچک طراحی شده قرارداده شده است، در این میان ب چشم می خورد. جالب قرارداده شده است بدانید که طول PCB نسخه مرجع ب ۲۳ سانت می رسد اما گیگابایت با فشرده سوارد شدهی برد، آن را ب ۱۷ سانت در این مدل کاهش داده قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *