نمایشگری فوق العاده وارد شده BenQ برای طراحان و گرافیست ها


نمایشگری فوق العاده وارد شده BenQ برای طراحان و گرافیست ها

BenQ یک نمایشگر فوق العاده HD را در هفته ی پیش ب بوارد شدهار عرضه کرد که این نمایشگر وارد شده پنل IPS ده بیتی بره می برد. نمایشگر PD2700U در واقع یک نمایشگر ۲۷ اینچی قرارداده شده است که تصاویر فوق العاده ای را ب نمایش می گذارد و برای کاربران حرفه ای و طراحان بترین گزینه خواهد بود.

این مانیتور جدید BenQ وارد شده ۱۰۰ درصد رنگ های sRGB بره می برد در نتیجه تصاویری واقعی و زیبا را ب ارمغان خواهد آورد و وارد شده طیف رنگی وسیعی پشتیبانی می کند. وارد شده سوی دیگر زمان پاسخ دهی این نمایشگر ۵ میلی ثانیه بوده و نسبت کنترقرارداده شده است آن ۱:۱۳۰۰ قرارداده شده است. حداکثر روشنایی این نمایشگر ۳۵۰ شمع در متر مربع قرارداده شده است و وارد شده حالت های مختلف روشنایی برخوردار قرارداده شده است که می توان ب REC.709، sRGB، HDR/CAD/CAM، Animation، Low Blue Light، Dark Room و User اشاره کرد که کاملا قابل تنظیم هستند. در نمایشگر PD2700U اتصالاتی نظیر درگاه Displayport 1.4، HDMI 2.0 و چهار درگاه USB 3.0 قرار داده شده قرارداده شده است.

دقت رنگ بالا و وضوح فوق العاده باعث شده تا این نمایشگر در زمینه کارهای طراحی، بسیار قدرتمند باشد و طراحان وارد شده درگیرکننده وارد شده این نمایشگر جدید لذت خواهند برد. نمایشگر PD2700U با درگیرکننده وارد شده فن آوری منحصر ب فرد AQCOLOR و رزولوشن ۴K UHD توانسته قرارداده شده است تا دقت رنگ و وضوحی بالا را برای طراحان و گرافیست ها ب ارمغان بیاورد. ب طور کلی این نمایشگر تصاویری زنده و باور نکردنی را با طیف وسیع رنگ هایش ب نمایش می گذارد و با قیمت ۵۰۰ یورو ب بوارد شدهار عرضه شده قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *