نمره کالبد شکافی موتورولا ریزر توسط iFixIt منتشر شد: یک وارد شده ده برای بخش تعمیرموتورولا ریزر ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ ب صورت رسمی توسط کمپانی سوارد شدهنده این دستگاه، موتورولا رونمایی شد اما هنوز خبری وارد شده عرضه این دستگاه ب بوارد شدهار نیست و ب گفته کمپانی موتورولا باید شاهد حضور این دستگاه در بوارد شدهار داخلی و جهانی در ربع اول سال ۲۰۲۰ باشیم. متاسفانه برخلاف قیمت ۱۵۰۰ دلاری این دستگاه، خبری وارد شده امتیوارد شده بالا در بخش کالبد شکافی این دستگاه نیست.

برخلاف تصور کاربران وارد شده دستگاه‌های تاشو، موتورولا Razr یک دستگاه میانرده ب حساب می‌آید و وارد شده مشخصات متوسطی برخوردار قرارداده شده است. موتورولا وارد شده پردوارد شدهنده اسنپدراگون ۷۱۰ برای قلب پردوارد شدهشی این تلفن همراه درگیرکننده کرده قرارداده شده است و این پردوارد شدهنده را با ۶ گیگابایت رم همراه کرده قرارداده شده است تا دارندگان موتورولا ریزر تا چندین سال وارد شده بابت عملکرد چند برنامه‌ای و انجام فعالیت‌های دیگر در این دستگاه خیالی آسوده داشته باشند.

iFixIt یکی وارد شده بزرگترین برند‌های تعمیر کننده تلفن همراه و قطعات الکترونیکی مرتبط ب موبایل و دنیای هوشمند می‌باشد که ب توارد شدهگی ب بررسی بخش‌های داخلی Motorola Razr پرداخته قرارداده شده است و بعد وارد شده انجام بررسی‌های مختلف بر روی این دستگاه تنها با یک جمله موتورولا ریزر را جزو بدترین دستگاه‌های حال حاضر وارد شده نظر تعمیر قرار داده قرارداده شده است: این تلفن یک دشواری و کابوس برای علاقه مندان ب تعمیرات تلفن‌های همراه خواهد بود.

نمره نهایی کالبد شکافی موتورولا ریزر

در حقیقت، iFixIt نمره یک را وارد شده ۱۰ ب این دستگاه داده قرارداده شده است و اگر با این برند آشنا باشید می‌دانید  که نمره ۱۰ ب معنای بترین در بخش تعمیرات و راحتی تعمیر و نمره یک ب معنای همان کابوسی قرارداده شده است که ب آن اشاره کردیم. البته iFixIt ب این موضوع نیز اشاره کرد که خوبی این دستگاه در درگیرکننده وارد شده یک پیچ گوشتی برای بوارد شده کردن تمام پیچ‌های دستگاه قرارداده شده است و نیوارد شدهی ب جابجایی و سایزبندی پیچ گوشتی برای بوارد شده کردن بخش‌های این دستگاه نمی‌باشد. همچنین ب این موضوع اشاره کرده قرارداده شده است که صفحه نمایش این دستگاه در صورتی که احتیاط را ضمیمه کار خود کنید، ب راحتی قابل تعویض قرارداده شده است.

کالبد شکافی موترولا ریزر

ب غیر وارد شده دو مورد گفته شده مابقی موارد یا ب صورت چسبی ب دستگاه چسب زده شده‌اند و یا ب صورت بخش بخش نیستند. ب عنوان مثال بخش شارژ و پورت شارژ این دستگاه ب صورت مستقیم ب مادربرد متصل قرارداده شده است و نمی‌توان ب صورت جداگانه این بخش را تعویض نمود و در صورت خراب شدن پورت شارژ دستگاه، ب عبارتی کل مادربرد دستگاه باید تعویض شود و این مورد هزینه بالاتری نسبت ب یک پورت شارژ برای مشتری هزینه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: شکست خوردن موتورولا ریزر تاشو در تست ۱۰۰ هزار بار بوارد شده و بسته شدن

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *