نوبیا هم با یک محصول انعطاف‌پذیر ب نمایشگاه MWC 2019 خواهد آمد


نوبیا هم با یک محصول انعطاف‌پذیر ب نمایشگاه MWC 2019 خواهد آمد

درحالیکه دقیقاً ۲ هفته تا شروع رسمی نمایشگاه MWC 2019 باقی مانده قرارداده شده است، لیست کمپانی‌های برجسته‌ای که برای حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی می‌کنند، بیشتر و بیشتر می‌شود و این مأموریت ما را برای پوشش خبری لحظه ب لحظه MWC مهم‍‌تر جلوه می‌دهد. اما یکی وارد شده نکات جالب این نمایشگاه در سال ۲۰۱۹ حضور محصولات انعطاف‌پذیر در آن قرارداده شده است که بنظر می‎رسد تعداد آنها هر لحظه بیشتر می‌شود.

ب‌غیر وارد شده هوآوی که در تیزرهای خود مژده حضور گوشی هوشمند تاشوی خود را داده بود، امروز سامسونگ با تیزر جدیدش که متعلق ب رویداد ۲۰ فوریه و کمی پیش وارد شده شروع کنگره جهانی موبایل قرارداده شده است، احتمال اینکه اولین گوشی تاشوی این کمپانی در نمایشگاه حضور داشته باشد را بیشتر کرد. حالا ب نظر می‌رسد که نوبیا هم قصد دارد وارد شده محصول منحصرب‌فرد خود در MWC رونمایی کند. نوبیا، زیربرند ZTE که چند سال پیش توسط این شرکت چینی خریداری شد، امروز تیزری را با شعار “Flex Your Life” (ب زندگیت انعطاف بده) برای نمایشگاه MWC بارسلون اسپانیا منتشر کرده قرارداده شده است که بدون شک ب دستگاهی انعطاف‌پذیر اشاره می‌کند. البته مشخص نیست که آیا این دستگاه یک گوشی هوشمند قرارداده شده است تا چیزی دیگر.

نوبیا در ماه آگوست سال ۲۰۱۸ در نمایشگاه IFA در برلین آلمان وارد شده گوشی هوشمند خمیده‌ای که نمایشگرOLED آن ب دور مچ دست پیچیده می‌شود با نام Nubia Alpha پرده‎برداری کرد. بنابراین این احتمال وجود دارد که این دستگاه در نمایشگاه MWC هم در معرض دید عموم قرار گیرد و شاید اطلاعاتی هم درخصوص زمان دسترسی آن منتشر شود. در هرحال، جالب خواهد بود که ببینم نوبیا با چه محصولی پای ب نمایشگاه خواهد گذاشت. این شرکت قطعاً وارد شده شجاعت بالای برخوردار قرارداده شده است و همواره سعی در تولید محصولات جالب و متفاوت وارد شده دیگر کمپانی‌ها مانند سامسونگ، هوآوی یا شیائومی که همواره وارد شده روی دست یکدیگر کپی می‌کنند، دارد و همین موضوع قرارداده شده است که ذهن‌ها را ب محصولات ZTE کنجکاو می‌کند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *