نگاهی کوتاه ب کولرهای ویندفری سامسونگ


نگاهی کوتاه ب کولرهای ویندفری سامسونگ

 دقرارداده شده استان ما و گرمای تابستان و باد کولر برای خودش سریالی دنباله‌دار شده بود. ظهر‌های تابستان گرما واقعا غیرقابل تحمل می‌شد. خب راه‌حل ساده بود، کلید را می‌زدیم و کولر شروع ب خنک کردن خانه می‌کرد. اما خیلی طول نمی‌کشید که مادرم مجبور می‌شد توی این گرمای طاقت فرسا، روی پاهایش پتو بیاندوارد شدهد تا باد کولر درد پاهایش را شروع نکند. خب مسلم بود که بعد وارد شده مدتی همه ب این نتیجه می‌رسیدیم، همان بتر که کولر را خاموش کنیم. خاموش می‌کردیم و این چرخه دوباره تکرار می‌شد: گرما، کولر، باد مزاحم و خاموش کردن کولر. اما تغییر زمانی اتفاق افتاد که برادر توارد شدهه دامادم برای خانه جدیدش یکی وارد شده جدیدترین محصولات سامسونگ را خریداری کرد. تجرب همان روز اول ب همه ثابت کرد راه‌حل مشکل ما هم همین قرارداده شده است. برادرم که عشق فناوری در هر حوزه‌ایست، در انتخاب کولر هم ب قول خودش سراغ سلطان فناوری رفت و سری ویندفری سامسونگ را انتخاب کرد. می‌گفت فناوری که در این سری وارد شده محصولات سامسونگ درگیرکننده شده چند سال جلوتر وارد شده برندهای معمول در بوارد شدهار قرارداده شده است.

برای اثبات هم روش کارش را ب ما نشان داد. زمانی که برای اولین بار کولر را روشن کردیم با قدرت زیاد شروع ب خنک کردن محیط کرد. خیلی طول نکشید که می‌شد تفاوت دما را احساس کرد. توارد شدهه احساس می‌کردیم هوا خنک شده که ناگهان باد کولر قطع شد. همه تعجب کردیم و حتی مادرم نگران شد که چرا کولر ب این سرعت خراب شده اما برادرم با خنده توضیح داد این همان فناوری برجسته سامسونگ قرارداده شده است. در سری کولرهای گوارد شدهی ویندفری سامسونگ، ابتدا محیط با قدرت بالا و سریع ب دمای دلخواه شما می‌رسد و بعد وارد شده آن حالت ویندفری یا بدون باد فعال شده و دمای اتاق را بدون دمیدن باد، در همان حد نگه می‌دارد. ب گفته برادرم روی بدنه کولر ۲۱ هزار سوراخ ریز وجود دارد که هوای خنک خیلی آرام اما بصورت مداوم وارد شده آنها بیرون می‌آید. ب این ترتیب بدون اینکه کسی ورزش باد را در خانه حس کند، خانه همیشه خنک می‌ماند.

اما نکته جذاب‌تر برای من هوشمند بودن دستگاه بود. برادرم برنامه SmartThings سامسونگ را روی گوشی‌اش نصب کرده بود و ب گفته خودش با درگیرکننده وارد شده آن می‌توانست وارد شده هرجایی کولر را کنترل کند. یعنی در روزهای داغ تابستان قبل وارد شده اینکه ب خانه برسد کولر را روشن می‌کرد تا وقتی می‌رسیدند هم خانه خنک باشد و هم با فعال شدن حالت ویندفری، دیگر خبری وارد شده وزش باد نباشد.جالب اینکه ب گفته برادرم این سری وارد شده کولرهای گوارد شدهی وارد شده نمونه‌های معمول در بوارد شدهار هم بسیار کم مصرف‌تر قرارداده شده است.  می‌گفت سامسونگ در این کولرها وارد شده موتور اینورتر هشت قطبی درگیرکننده کرده که هم قدرت خیلی خوب و هم ماندگاری بالایی دارند. حالا که ما هم با توصیه برادرم یکی وارد شده همین کولرها را نصب کردیم دیگر پایان سریال من و گرما و کولر هم بسیار شیرین شد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *