همایش توسعه دهندگان وب ایران
  • انتشار : ۲ سال پیش در ۱۵ خرداد ۱۳۹۵
  • بوارد شدهدید : ۱,۹۱۹
  • موضوع : وبلاگ

poster_high

در سال‌های اخیر با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و درگیری بیشتر مردم با فناوری اطلاعات و نیوارد شده روزافزون برای درگیرکننده وارد شده اینترنت و خدماتی که بر بستر آن ارئه میشود، باعث شده قرارداده شده است صنعت اینترنت با پتانسیل بسیار بالایی که دارد در پی بینه سوارد شدهی و بالا بردن کیفیت خدمات باشد و همین امر باعث گردیده تا قرارداده شده استانداردها و تکنیک‌های نوینی ب این حوزه وارد شود.

مدرسه قرارداده شده استانداردهای وب با هدف قرارداده شده استاندارد سوارد شدهی این بستر فعالیت خود را وارد شده سال ۱۳۹۲ آغوارد شده نمود و در طی این مدت با اجرای همایش ها، کارگاه ها و دورهمی های متعدد تلاش کرده قرارداده شده است تا ب اهداف تعیین شده خود برسد. در همین رقرارداده شده استا مدرسه قرارداده شده استانداردهای وب با همکاری موسسه طراحان و ایده پردوارد شدهان آرتیمان و با حمایت سوارد شدهمان فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات و اطلاعات ایران و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان نهاد رسایت جمهوری، نخستین همایش توسعه‌دهندگان وب ایران را برای توسعه‌دهندگان FrontEnd در دو روز و برای طراحان و توسعه‌دهندگان JavaScript و css با هدف معرفی تکنیک‌ها و تکنولوژی‌های روز جهانی و همچنین آموزش در قالب کارگاه‌های آموزشی اجرا کند.
کارگاه‌های جانبی همایش جهت آموزش کاملتر و بتر برخی وارد شده موضوعات ارائه شده در همایش اجرا خواهد شد. تمامی شرکت‌کنندگان حضوری در همایش می‌توانند در کارگاه مورد نظر خود شرکت کنند.
بخش سخنرانی‌های این رویداد بصورت آنلاین نیز پوشش داده خواهد شد تا عزیزانی که امکان حضور در همایش را ندارند بتوانند وارد شده سخنرانی‌ها درگیرکننده کنند.
وارد شده آنجایی که این مجموعه قصد دارد دانلود آهنگ کردی تمامی اقشار جامعه بتوانند وارد شده این رویداد دو روزه بره مند شوند، و ب جهت حمایت وارد شده دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مددجویان بزیستی، تخفیفات ویژه ای را برای این عزیزان در نظر گرفته قرارداده شده است که با مراجعه ب وب سایت همایش میتوانید اطلاعات تکمیلی را در این زمینه دریافت نمائید.

وارد شده مزایای شرکت در این همایش نیز میتوان ب برخی موارد اشاره کرد:

  • آشنایی با تکنیک‌ها، کتابخانه‌ها و فریم‌ورک‌های جدید
  • شرکت در کارگاه‌های آموزشی مرتبط با موضوعات مطرح شده در همایش
  • برقراری ارتباط و شبکه‌سوارد شدهی با سایر متخصصین این حوزه
  • دریافت گواهی شرکت در همایش
  • دو روز خوش همراه با یادگیری و شبکه‌سوارد شدهی

جهت کسب اطلاعات بیشتر ب وب سایت همایش توسعه دهندگان وب ایران ب آدرس http://conf.wsschool.org/devconf مراجعه نمائید و یا جهت پرسش هرگونه سوال در خصوص همایش می‌توانید با دبیرخانه مدرسه قرارداده شده استانداردهای وب با شماره تلفن: ۰۲۱۸۸۹۸۵۰۳۰ و همچنین آدرس ایمیل: contact@wsschool.org با ما در تماس باشید.

امید قرارداده شده است بتوانیم قدمی مفید و موثر در پیش برد اهداف جامعه وب ایران برداشته و ب پیشرفت و تعالی آن کمک شایانی داشته باشیم.


مشاهده مطلب قبلیاگر این آموزش برای شما مفید بود با دوستان خود ب اشتراک بگذاریددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *