همکاری پورشه و بوئینگ برای ساخت خودروهای الکتریکی پرنده!


همکاری پورشه و بوئینگ برای ساخت خودروهای الکتریکی پرنده!

هیچکس نمی‌تواند با اطمینان بگوید که آینده دنیای حمل و نقل چه خواهد بود. در وضعیت فعلی، افراد زیادی هستند که بر روی ماشین‌های الکتریکی و خودروهای خودران شرط بندی کرده‌اند. خودروهایی که نه تنها انتظار می‌رود وارد شده نظر مصرف انرژی بینه‌تر باشد و آسیب کمتری ب هوا وارد کنند، بلکه می‌توانند تجرب ایمن‌تری نیز برای سرنشینان خود ب ارمغان بیاورند. با این حال، با وجود آنکه شرکت‌های زیادی روی ب ساخت خودروهای الکتریکی خودکار آورده‌اند، پورشه و بوئینگ نگاه خود را ب آسمان‌ها دوخته‌اند.

همکاری پورشه و بوئینگ در آسمان‌ها

در اطلاعیه‌ای که توسط هر دو کمپانی منتشر شده قرارداده شده است، ب نظر می‌رسد پورشه و بوئینگ قصد دارند با همکاری یکدیگر اقدام ب تولید یک ماشین الکتریکی پرنده کنند و با کمک یکدیگر جنب‌های حمل و نقل هوایی شهر را کشف کنند. این بدان معنی قرارداده شده است که این دو کمپانی قصد ندارند تنها یک خودروی پرنده الکتریکی تولید کنند، بلکه آنها قصد کشف ایده و مفهوم وسائل نقلیه هوایی با تمرکز شهری را دارند و می‌خواهند که در صورت امکانپذیر بودن این طرح، آن را عملی کنند.

براساس گفته‌های Steve Nordlund، قائم مقام ارشد و مدیر اجرایی Boeing NeXt همکاری آنها با پورشه در جهت تلاشی برای ایجاد و توسعه یک اکوسیستم حمل و نقل جدید امن و کارآمد قرارداده شده است و شانس آن را فراهم خواهد کرد تا ب همراه یک برند خودروسوارد شدهی پیشرو در زمینه توسعه خودورهای مخصوص حمل و نقل هوایی شهری پیشرفته تحقیق و بررسی کنند.

هنوز نمی‌توانیم با اطمینان درخصوص اینکه نتیجه این همکاری چه چیزی وارد شده آب در خواهد آمد صحبت کنیم، اما مسلماً نتیجه کار جالب خواهد بود. در این میان، پورشه و بوئینگ هر کدام ب تنهایی درحال کشف این سرح مفهومی هستند. هیوندای، دیگر شرکت خودروسوارد شدهی نیز ب نظر می‌رسد نسبت ب این ماجرا مشتاق باشد. چرا که این شرکت در آخرین اقدام خود برای توسعه بخش ماشین‌های پرنده مهندس سابق ناسا را قرارداده شده استخدام کرده قرارداده شده است.

اما آیا ب نظر شما تاکسی‌های پرنده جایی در آینده سرویس‌های حمل‌ونقل شهری خواهند داشت یا این بخش وارد شده دنیای تکنولوژی هم در حد ایده‌های مفهومی باقی می‌ماند؟

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *