هم رم، هم خنک کننده مایع و هم LED ب صورت یکجا با Thermaltake WaterRam


هم رم، هم خنک کننده مایع و هم LED ب صورت یکجا با Thermaltake WaterRam

وارد شده آنجایی که فناوری های LED RGB این روزها ب مبحث اصلی سوارد شدهندگان سخت افزار مبدل شده قرارداده شده است، هیچ جای کیس و سیستم شما وارد شده دست آنها رهایی نخواهند یافت! حتی شرکت هایی با معرفی ماژول های فیک و خالی، جای رم های شما را در مادربرد پر کرده و در بالای آنها دیودهای LED تعبیه شده قرارداده شده است تا نمای مادربرد شما را ببود بخشند.

ب هر حال اگر ب دنبال چنین قطعاتی هستید، “ترمالتیک” نیز در CES با یک محصول جدید حاضر شده قرارداده شده است. این محصول با نام Thermaltake WaterRam، یک تیر و چند نشان قرارداده شده است. در نگاه اول، ظاهر پوشنده آن با دیودهای LED RGB نظر شما را جلب خواهد کرد اما این پایان کار نیست.

Thermaltake WaterRam افزون بر آنکه می تواند زیبایی کیس شما را با پر کردن جای ماژول های رم خالی تضمین نماید، یک بلاک تهویه مایع قرارداده شده است که ماژول های رم را خنک خواهد کرد. ب گفته این کمپانی امکان ساخت بیش وارد شده ۱۶ میلیون رنگ با شدت ۱۲ لومن، وارد شده جمله ویژگی های این محصول خواهد بود.

Thermaltake WaterRam می تواند دمای ماژول های رم را تا ۳۷ درجه سانتی گراد کاهش داده و ضمن پشتیبانی وارد شده اکوسیستم TT RGB PLUS، با مادربردهای ASUS, GIGABYTE, MSI و AsRock نیز سوارد شدهگار قرارداده شده است. و اما رم هایی که خود ترمالتیک ب همراه این خنک کننده عرضه می کند، در کیت های ۱۶ گیگابایتی (شامل ۲ ماژول ۸ گیگابایتی) و ۳۲ گیگابایت (شامل ۴ ماژول ۸ گیگابایتی) قرارداده شده است که با فرکانس ۳۲۰۰ مگاهرتز سوارد شدهگار هستند. این محصولات وارد شده پروفایل Intel XMP 2.0 نیز پشتیبانی خواهند کرد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *