هواوی تا امروز ۶ میلیون وارد شده دستگاه های P20 ب فروش رسانده قرارداده شده است


هواوی تا امروز 6 میلیون وارد شده دستگاه های P20 ب فروش رسانده قرارداده شده است

تنها دو روز پس وارد شده آنکه هواوی اعلام کرد تا این لحظه ۲۰۰ میلیون گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۸ ب فروش رسانده قرارداده شده است، این کمپانی در بیانیه ای دیگر موضوعی جدید بیان کرد و این موضوع مربوط ب فروش دستگاه های P20، P20 Pro و P20 Lite (نووا ۳e) قرارداده شده است. در نمایشگاه CES Asia، کوین هو مدیر بخش گوشی های هوشمند هواوی ب طور دقیق و با مقایسه میزان فروش گوشی های سری P20 با نسل قبلی، نحوه عملکرد آنها در بوارد شدهار را توضیح داد.

کوین هو مدیر بخش گوشی های هوشمند هوآوی در نمایشگاه CES Asia تایید کرد که میزان فروش گوشی های سری P20 نسبت ب نسخه قبلی یعنی P10 بالغ بر ۸۱ درصد افزایش داشته قرارداده شده است. ب طور دقیق سه گوشی اصلی خانواده P20 بیش وارد شده ۶ میلیون دستگاه فروش در سه ماهه اول را تجرب کرده اند، این در حالیست که گوشی های P10 و P10 Plus و P10 lite حدود ۳٫۳ میلیون دستگاه فروش در همین بوارد شدهه زمانی داشتند. البته آقای هو جزییاتی وارد شده تفکیک فروش هر کدام وارد شده دستگاه ها بیان نکرده قرارداده شده است ولی میتوان حدس زد که گوشی P20 لایت (که با نام نووا ۳e نیز شناخته می شود) ب دلیل قیمت پایین تر فروش بیشتری را ب خود اختصاص داده باشد. اما علاوه بر این پیش تر گزارش هایی مبنی بر افزایش فروش خیره کننده و  ۳۱۶ درصدی گوشی P20 Pro در اروپای غربی منتشر شده بود که این موضوع را میتوان مربوط ب دوربین های ۳ گانه و همینطور بدنه رنگین کمانی این گوشی دانست.

آقای هو جزییات بیشتری وارد شده گزارش فروش گوشی های شرکت هوآوی منتشر نکرد ولی در ادامه صحبت های خود اشاره هایی ب معرفی گوشی های سری Mate 20 داشت با بیان شعار “بیشتر ببینید” درباره این گوشی ها ب نحوی شایعاتی که حاکی وارد شده افزوده شدن دوربین های سه گانه ب آنها بود را تایید کرد. ب نظر می رسد بجز دوربین های سه گانه این گوشی باید منتظر ابعاد بسیار بزرگ و ۶٫۹ اینچی نمایشگر آن نیز باشیم. تاکنون زمان دقیقی برای معرفی گوشی های سری Mate 20 اعلام نشده قرارداده شده است اما اگر زمانبندی معرفی نسل های قبلی این گوشی را در نظر بگیریم باید در ماه اکتبر منتظر رونمایی آنها باشیم.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *