هواوی وارد شده TalkBand B5 ترکیبی وارد شده دست‌بند و هدست بلوتوث رونمایی کرد


هواوی وارد شده TalkBand B5 ترکیبی وارد شده دست‌بند و هدست بلوتوث رونمایی کرد

هواوی روز گذشته پس وارد شده معرفی گوشی هوشمند میان رده جدید خود، نووا ۳ وارد شده ساعت هوشمند TalkBand B5 نیز رونمایی کرد. دست بند B5 شباهت های زیادی ب نسل سابق خود دارد، زمانیکه این ساعت را وارد شده بند آن جدا می کنیم، این دستگاه ب یک هدست بلوتوث تبدیل می شود. این ساعت دارای صفحه نمایش ۱٫۱۳ اینچی AMOLED قرارداده شده است که با شیشه خمیده ۲٫۵D محافظت می شود و سنسور ضربان قبل در درون آن تعبیه شده قرارداده شده است.

TalkBand B5 با ۵۱۲ کیلوبایت رم و ۱۶ مگابایت حافظه عرضه می شود که این فضا برای ذخیره سوارد شدهی برنامه هایی که ب صورت پیش فرض نصب شده اند درگیرکننده می شود. این دست بند ب نظر نمیرسد که برنامه های دیگری را پشتیبانی کند. میزان ظرفیت آن ۱۰۸ میلی آمپر ساعت قرارداده شده است و هواوی می گوید که بدون شارژ، ۳ روز دوام خواهد داشت. این دست بند دارای گواهینامه IP57 قرارداده شده است و در مقابل آب و غبار قرارداده شده است، البته شماره ۵۷ ب این معنقرارداده شده است که در هنگام فعالیت های مانند شنا انتظار عملکرد خارق العاده وارد شده آن نداشته باشید، اما در مقابل عرق و نم باران وارد شده خود مقاومت نشان خواهد داد. این دستگاه با گوشی های هوشمندی که دارای سیستم عامل اندروید ۴٫۴ ب بالا و iOS 9 ب بالا هستند سوارد شدهگار قرارداده شده است.

این دست بند دارای قابلیت TruSleep قرارداده شده است که بر خواب کاربر نظارت دارد و توصیه های شخصی ارائه می دهد، TruRelax بر ضربان قلب کاربر نظارت دارد و TruSeen بر فعالیت های ۲۴ ساعت اخیر شما نظارت دارد. یک دوربین سلفی کوچک و یک موقعیت یاب گوشی وجود دارد که احتمالا فقط با رابط کاربری شخصی EMUI هواوی که در گوشی های همین کمپانی تعبیه شده کار خواهد کرد. هواوی دست بند جدید خود را در ۵ رنگ متفاوت عرضه کرده و پیش فرو ش آن تا ۱۹ جولای ادامه خواهد داشت. البته هنوز در خصوص قیمت TalkBand B5 حرفی ب میان نیامده قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *