و اینک معرفی کارت گرافیک GTX 1660 ب صورت رسمی (فقط و فقط سفارشی)


و اینک معرفی کارت گرافیک GTX 1660 ب صورت رسمی (فقط و فقط سفارشی)

در نهایت کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 1660 ب صورت رسمی معرفی شد…

کارت گرافیکی که مدت ها در انتظار عرضه رسمی آن در بوارد شدهارهای جهانی بودیم؛ چرا که با قیمت تمام شده ی مناسب خود، میان رده ای مدرن ب حساب می آید. این کارت گرافیک جایگزین GTX 1060 خواهد شد که در هفته اخیر با کاهش قیمت روبرو بوده قرارداده شده است. کارت گرافیک GeForce GTX 1660 دارای ۶ گیگابایت حافظه GDDR5 و سیلیکون ۱۲ نانومتری TU116 قرارداده شده است.

انویدیا ب توارد شدهگی کارت گرافیک GTX 1660 Ti را با قیمت پایه ۲۷۹ دلار راهی بوارد شدهارهای جهانی کرده و حال میان رده دوم ب نام GTX 1660 با قیمت ۲۱۹ دلار نیز ب بوارد شدهارهای جهانی معرفی شده قرارداده شده است. GTX 1660 دارای ۲۲ واحد SM، تعداد ۴۸ واحد ROP و ۴۸ واحد ROP قرارداده شده است. حافظه GDDR5 آن دارای فرکانس ۸ گیگاهرتز قرارداده شده است که ۳۳ درصد کند تر وارد شده حافظه GDDR6 مورد درگیرکننده در برادر بزرگتر، GTX 1660 Ti قرارداده شده است.

فرکانس GPU در GTX 1660 در حالت پایه ب ۱۵۳۰ مگاهرتز رسیده و در حالت افزایشی نیز ۱۷۸۵ مگاهرتز خواهد بود. نکته جالب توجه در مورد این کارت گرافیک آن قرارداده شده است که GeForce GTX 1660 در مدل های رفرنس و مرجع تولید نشده و تنها توسط سوارد شدهندگان کارت گرافیک ساخته و ب فروش می رسد که خبری خوب تلقی میشود. اما یک شرط وارد شده سوی انویدیا برای سوارد شدهندگان کارت گرافیک وجود دارد؛ آنها باید حداقل یک مدل را با قیمت پایه ۲۱۹ دلار معرفی نمایند. سپس می توانند مدل های سفارشی و ویژه تر را با قیمت های بالاتر طراحی کرده و در بوارد شدهار توزیع نمایند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *