پایان درایورهای ۳۲ بیتی AMD فرا رسید!


پایان درایورهای 32 بیتی AMD فرا رسید!

تمامی بوارد شدهی های روز وارد شده ۳ سال پیش تا کنون، عمدتا نیوارد شدهمند حافظه رم بالای ۴ گیگابایت هستند. در نتیجه گیمر و کاربران مجبور ب درگیرکننده وارد شده سیستم عامل، درایور و حافظه های بیش وارد شده ۳ گیگابایت هستند. چندی پیش نیز NVIDIA تائید کرد که ارائه درایورهای ۳۲ بیتی را کنار گذاشته و زین پس تنها درایورهای ۶۴ بیتی را تولید خواهد کرد. کاربران بسیار کمی وارد شده سیستم های ۳۲ بیتی درگیرکننده می کنند و با این وجود تقاضا برای این منظور کاهش یافته قرارداده شده است.

در همین رقرارداده شده استا شرکت AMD نیز راه رقیب خود را در پیش گرفته و ب زودی ارائه درایورهای جدید ۳۲ بیتی را برای کارت گرافیک ها متوقف خواهد کرد. تیم Radeon Software ضمن اعلام این خبر، تائید کرده قرارداده شده است که همچنان بسیاری وارد شده کاربران در جهان، وارد شده سیستم عامل های ۳۲ بیتی درگیرکننده می کنند.

ب مانند انویدیا، این احتمال وجود دارد که AMD نیز با ارائه محدود، برخی وارد شده درایورهای ۳۲ بیتی را بروزرسانی نماید اما فرآیند کلی و رسمی آن متوقف می گردد. در نتیجه گیمرهایی که وارد شده سیستم عامل و کامپیوترهای ۳۲ بیتی درگیرکننده می کنند، باید ب فکر ارتقاء سیستم های خود باشند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *