پردوارد شدهنده ۱۰ هسته ای Ryzen 7 2800X!


پردوارد شدهنده 10 هسته ای Ryzen 7 2800X!

سر و کله پردوارد شدهنده های Intel Core i9 ب توارد شدهگی پیدا شده قرارداده شده است؛ نسل نهم اینتل ب پرچمداری Intel Core i9-9900K با ۸ هسته و ۸ رشته پردوارد شدهشی. وارد شده سوی دیگر، AMD در نسل اول CPUهای Ryzen، وارد شده یک پرچمدار با نام AMD Ryzen 7 1800X درگیرکننده کرد؛ اما در نسل دوم، نهایتا ب Ryzen 7 2700X ختم می شود.

پس خبری وارد شده Ryzen 7 2800X نشده قرارداده شده است؛ ظاهرا AMD برای عرضه این مدل دست نگاه داشته قرارداده شده است تا در وضعیت رقابتی، آن را ب همراه CPUهای Intel Core i9 راهی بوارد شدهار سوارد شدهد. ب توارد شدهگی تصاویر و اسلاید های عجیب و جالب توجهی وارد شده بنچمارک Cinebench ب ثبت رسیده قرارداده شده است. در این تصاویر پردوارد شدهنده Ryzen R7 2800X ب چشم می خورد که دارای ۱۰ هسته منطقی قرارداده شده است. فرکانس این پردوارد شدهنده بر روی ۴٫۰ گیگاهرتز قرار دارد و احتمالا با یک نمونه مهندسی روبرو هستیم.

امتیوارد شده Ryzen 7 2800X در حالت تمام هسته ب ۲۱۳۰ می رسد. در حال حاضر هیچ منبعی انتشار اولیه این تصاویر را بر عهده نگرفته قرارداده شده است. آیا ب زودی شاهد یک رقابت داغ در پرچمداران HEDT هستیم؟

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *