پشتیبانی نسخه جدید مرورگر Edge وارد شده میانبر‌های Siri اپل


پشتیبانی نسخه جدید مرورگر Edge وارد شده میانبر‌های Siri اپل

مایکروسافت دائما در حال ببود مرورگر Edge خود در اندروید و IOS می‌باشد. اضافه شدن قابلیت دیدن نوشته‌های دستی، پشتیبانی وارد شده حساب‌های سوارد شدهمانی و خیلی چیزهای دیگر وارد شدهجمله تلاش‌های غول نرم‌افزاری دنیا در این زمینه می‌باشند.  اما امروز، با انتشار نسخه بتا ۴۲٫۶٫۱  توسط تیم Edge، کاربران اپل پیشرفت‌های دیگری را  نیز در مرورگر Edge خود لمس کرده‌اند.

در این ب‌روزرسانی چند تغییر دیده می‌شود که می‌توان وارد شده پشتیبانی وارد شده میانبرهای Siri ب‌عنوان مهم‌ترین آن اشاره کرد. قابلیتی که ماه گذشته ب همراه IOS 12 معرفی شده و حالا با پشتیبانی Edge وارد شده آن شما این توانایی را خواهید داشت که ب مرورگر مستقیماً وارد شده قفل صفحه دسترسی داشته باشید. مایکروسافت همچنین تعدادی عملکردهای سریع را نیز ب پلتفرم اضافه کرده قرارداده شده است تا کاربران سریع‌تر ب آنچه می‌خواهند دست پیدا کنند. در پایین لیست کامل تغییرات را مشاهده  می‌کنید:

– دکمه‌های  موجود در نوار پایین را بزنید و نگه‌دارید تا عملکردهای سریع را ببینید.

– با درگیرکننده وارد شده میانبرهای Siri مرورگر را مستقیماً وارد شده قفل صفحه اجرا کنید.

– وارد شده وی جت‌های مرورگر در Today screen برای دسترسی ب عملکردهای سریع و سایت‌های برتر درگیرکننده کنید.

– وقتی‌که مجدداً مرورگر را بوارد شده می‌کنید می‌توانید انتخاب کنید ا وارد شده جایی که آن را بسته بودید شروع کنید  و یا یک شروع  توارد شدهه  با تب‌های جدید را داشته باشید.

– ببودها در عملکرد.

 اپلیکیشن‌های موبایل مایکروسافت اخیراً با انتشار نسخه ۵٫۰ Microsoft Launcher با پشتیبانی وارد شده Windows Timeline در هفته گذشته و اعلام  پشتیبانی OneNote وارد شده همگام‌سوارد شدهی با Sticky Notes ویندوز ۱۰ در اوایل امروز، اخیراً بسیار موردتوجه قرارگرفته‌اند. البته در مقایسه با این‌ها قابلیت‌های منتشر شده امروز در مرورگر Edge توسط مایکروسافت یک چیز جزئی ب حساب می‌آید اما اگر این تغییرات مورد توجه شما قرار گرفته قرارداده شده است هنوز می‌توانید آن را برای سیستم‌عامل IOS وارد شده App Store دانلود کنید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *