پلیر VLC ب رکورد بیش وارد شده ۳ میلیارد بار دانلود دست پیدا کرد–پشتیبانی وارد شده AirPlay درراه قرارداده شده است


پلیر VLC ب رکورد بیش وارد شده 3 میلیارد بار دانلود دست پیدا کرد–پشتیبانی وارد شده AirPlay درراه قرارداده شده است

VLC یکی وارد شده محبوب‌ترین مدیا پلیرهای جهان برای کامپیوترهای دسکتاپ و موبایل ب حساب می‌آید و ما تنها کسی نیستیم که این را می‌گوییم. محبوبیت این پلیر را می‌توان وارد شده تعداد دفعاتی که این برنامه دانلود شده قرارداده شده است، درک کرد. VideoLan کمپانی سوارد شدهنده برنامه VLC پلیرهفته گذشته و در جریان اجرای نمایشگاه CES 2019 در لاس وگاس اعلام کرد که این برنامه تا روز یکشنب ب رقم ۳ میلیارد بار دانلود خواهد رسید.

حدود ۲۵ درصد وارد شده این رقم چشمگیر وارد شده دستگاه‌های موبایل می‎آید، یعنی در حدود ۷۵۰ میلیون دانلود این برنامه در پلت‌فرم‌های اندروید و iOS صورت گرفته قرارداده شده است. اما VideoLan قرار نیست که ب این ارقام راضی باشد و کار خود را در همین نقطه با پایان برساند. چرا که آنها در رابطه با برنامه‌های خود برای مدیا پلیر VLC اعلام کردند که ب زودی پشتیبانی وارد شده AirPlay و VR (واقعیت مجوارد شدهی) برای آن فراهم خواهد شد.

با پشتیبانی وارد شده VR کاربران VLC قادر خواهند بود تا فیلم‌های ۲ بعدی سبک قدیم را در یک محیط تئاتر مجوارد شدهی با درگیرکننده وارد شده دستگاه‌های مخصوص این کار مانند HTC Vive تماشا کنند. یک ویژگی جذاب دیگر که ب زودی ب VLC اضافه خواهد شد پشتیبانی وارد شده AirPlay اپل قرارداده شده است. پشتیبانی وارد شده AirPlay ب کاربران اندرویدی این اجوارد شدهه را می‌دهد تا ویدئوهای خود در گوشی هوشمندشان را در دستگاه‌های  Apple TV پخش کنند. اگر برای شما سوال قرارداده شده است که این قابلیت‌های جدید دقیقاً چه زمانی ب برنامه VLC اضافه خواهد شد، نمایندگان VideoLanدر نمایشگاه گفتند که پشتیبانی وارد شده ایرپلی در حدود یک ماه دیگر ب برنامه اضافه خواهد شد.

آخرین نکته‌ای که در رابطه با این برنامه مطرح شد، این بود که توسعه‌دهندگان VLC برنامه این را دارند تا کتابخانه رسانه‌ای بتری برای آن فراهم کنند تا سوئیچ کردن وارد شده آی‌تیونز راحت‌تر باشد. سال گذشته امکان پشتیبانی وارد شده کروم کست ب این پلیر اضافه شد و حالا در گام بعدی ایرپلی. ب نظر می‌رسد که تجرب کاربری بتر و راحت‌تر چیزی قرارداده شده است که همواره سوارد شدهندگان VLC ب دنبال فراهم کردن آن بوده‌اند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *