پیشنهاد سخت افزاری در این وضعیت نابسمان بوارد شدهار: مادربرد میان رده


پیشنهاد سخت افزاری در این وضعیت نابسمان بوارد شدهار: مادربرد میان رده

دوستان و همراهان سخت افزاری، با دومین قسمت وارد شده مشاوره های خرید ((پیشنهاد سخت افزاری در این وضعیت نابسمان بوارد شدهار)) در خدمت شما هستیم. در قسمت پیشین، توضیحات لوارد شدهم در زمینه آشنایی با این گونه وارد شده مشاوره های خرید، داده شد.

((با توجه ب ایمیل های شما عزیزان و پیام هایی که در زمینه انتخاب قطعات ب بخش های گوناگون وب سایت ارسال می نمائید، برآن شدیم تا در چند قسمت ب معرفی برترین قطعات سخت افزاری بپردوارد شدهیم که می توان در این وضعیت تهیه کرده و نهایت عملکرد را ب نسبت هزینه پرداختی دریافت نمائیم. ب خوبی می دانیم که این افزایش قیمت دلار باعث شده قرارداده شده است تا هزینه های پرداختی بسیار بالاتر وارد شده ارزش قطعات باشد؛ اما می دانیم که چاره ای وجود نداشته و ب اجبار باید با این وضعیت ساخت!))

مشاوره های خرید فوق، برای کاربرانی با درآمد متوسط طراحی شده و اینبار ب سراغ مادربرد خواهیم رفت. در این وضعیت بوارد شدهار، کدام مادربردها وارد شده ارزش خرید بالایی برخوردار هستند؟ پیشنهاد ما برای قشر میانه جامعه وارد شده نظر درآمد، در یک جمله خلاصه می گردد: پیشنهاد ما این قرارداده شده است که با خرید یک مادربرد نه چندان گران قیمت در این وضعیت، بخش اعظم هزینه را برای بخش های پردوارد شدهشی نظیر CPU و کارت گرافیک کنار بگذارید.

مادربردی برای اجرای بوارد شدهی های روز، سیستم های خانگی و … وارد شده پلتفرم اینتل

پردوارد شدهنده های نسل هشتم (CoffeeLake) ب توارد شدهگی معرفی شده و نیت اصلی آن قرارداده شده است که آنها جایگزین نسل هفتم (KabyLake) شوند؛ اما با توجه ب این مسئله که قیمت آنها ب دلیل تعداد هسته های بیشتر، بالاتر وارد شده مدل های نسل هفتم قرارداده شده است، شاهد هنوز هم بتوان نسل هفتم اینتل را ب عنوان یک پلتفرم پردوارد شدهشی خوش قیمت و کارآمد انتخاب کرد. مادربردهای پیشنهادی ما برای این انتخاب در جدول زیر لیست شده اند:

مادربرد نسل هفتم با سوکت LGA 1151

محدوده قیمت

MSI B250 GAMING M3

۵۷۵ هزار تومان

MSI B250M PRO-VH

۴۰۰ هزار تومان

MSI B250M GAMING PRO

۴۹۰ هزار تومان ب همراه یک ماوس گیمینگ هدیه

Asus PRIME B250M-K

۴۸۰ هزار تومان

BIOSTAR B250GT5

۴۴۰ هزار تومان

 

و اما اگر خواهان خرید وارد شده پلتفرم نسل هشتم (کافی لیک) بوده و مادربردهای آن را برای این شرایط کنونی بوارد شدهار انتخاب کرده اید، ب شما پیشنهاد می کنیم که تا ورود کامل مدل هایی که وارد شده چیپست های میان رده نظیر B360 درگیرکننده می کنند، کمی صبر کنید.

نکته:

دوستان و عزیزان، این مطلب برای آن دسته وارد شده خوانندگانی قرارداده شده است که خواهان خرید سیستم در شرایط کنونی هستند. دیگر موارد حاشیه ای ربطی ب وب سایت “سخت افزار” نخواهد داشت.

نکته:

این مشاوره خرید، بر این اساس تنظیم شده قرارداده شده است که بتوان با بودجه متوسط، بخش اعظم هزینه را ب پلتفرم های پردوارد شدهشی اختصاص داد؛ وارد شده جمله CPU و کارت گرافیک.

نکته:

در مطالب دیگر، ب پلتفرم های AMD و سخت افزارهای دیگر خواهیم پرداخت.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *