پیش خرید نسخه ایکس باکس وان بوارد شدهی Metro Exodus آغوارد شده شد


پیش خرید نسخه ایکس باکس وان بوارد شدهی Metro Exodus آغوارد شده شد

مدت زمان زیادی تا عرضه بوارد شدهی Metro Exodus باقی نمانده قرارداده شده است و ب زودی طرفداران این بوارد شدهی می توانند آن را تجرب کنند . ب توارد شدهگی پیش فروش نسخه ایکس باکس وان این بوارد شدهی آغوارد شده شده و کاربران می توانند با خرید نسخه پیش فروش نسخه بتای این بوارد شدهی را پیش وارد شده عرضه رسمی تجرب کنند .

 کاربران با خرید نسخه پیش فروش بوارد شدهی Metro Exodus  که شامل دو نسخه معمولی و Gold Edition  ( که شامل یک expansion pass  می باشد ) برای کنسول ایکس باکس وان می توانند دیتای بوارد شدهی را نیز پیش دانلود نمایند .  بدیهی قرارداده شده است که تا زمان عرضه در تاریخ مشخص کاربران نمی توانند این عنوان را اجرا نمایند . علاوه بر این خریداران نسخه پیش فروش همزمان با این بوارد شدهی نسخه بوارد شده سوارد شدهی شده بوارد شدهی Metro 2033 Redux که اولین عنوان این سری قرارداده شده است را نیز دریافت خواهند کرد .

بوارد شدهی Metro Exodus در بسیاری وارد شده زمینه ها وارد شده عناوین پیشین این سری بزرگ تر خواهد بود و شامل مراحل طولانی تر و اکتشافات بیشتر و … خواهد بود . با وجود آنکه این بوارد شدهی یک بوارد شده جهان بوارد شده نیست اما مراحل بزرگ  و گیم پلی غیر خطی بوارد شدهی ب کاربران این امکان را می دهد تا حیات وحش روسیه را آزادانه جستجو کنند .شایان ذکر قرارداده شده است که بوارد شدهی Metro Exodus در تاریخ ۲۲ فوریه ۲۰۱۹ ( ۳ اسفند ۹۶ ) برای پلتفرم های ایکس باکس وان ، پلی قرارداده شده استیشن ۴ و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد .  

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *