چطور بر روی گوشی سامسونگ خود فورت‌نایت بوارد شدهی کنید؟


چطور بر روی گوشی سامسونگ خود فورت‌نایت بوارد شدهی کنید؟

در رویداد معرفی گلکسی نوت ۹ سامسونگ، تیم سویینی مدیرعامل شرکت اپیک گیمز، کمپانی ای که بوارد شدهی پرطرفدار Fortnite را توسعه داده قرارداده شده است، ب روی صحنه آمد. سوئینی نسخه اندروید بوارد شدهی فورت نایت را برای دستگاه های سامسونگ معرفی کرد. برخلاف شایعات، این بوارد شدهی ب طور انحصاری برای گلکسی نوت ۹ سامسونگ نخواهد بود، بلکه برای دستگاه های Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy S9, Galaxy S9+, Galaxy Note 8 و Galaxy Tab S3 نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

فورت نایت در حال حاضر در انحصار گوشی های سامسونگ خواهد بود، اما در آخر هفته برای دیگر گوشی های اندرویدی نیز عرضه می شود. البته هنوز این بوارد شدهی در نسخه بتا می باشد و تنظیمات گرافیکی آن برای تمام دستگاه های گلکسی محدود می باشد. البته ب این نکته توجه داشته باشید که نباید گول سایت های جعلی برای دانلود این بوارد شدهی را بخورید. شما در حال حاضر فورت نایت را می توانید تنها وارد شده فروشگاه سامسونگ دانلود کنید. اما اگر برای شما سوال قرارداده شده است که چنین کاری را چطور باید انجام دهید ما در ادامه این مطلب آموزش گام ب گام آن را با شما ب اشتراک خواهیم گذاشت. توجه داشته باشید که تنها گوشی هایی که نام آنها در بالا ذکر شد می توانند این بوارد شدهی را نصب و اجرا کنند.

چطور بوارد شدهی Fortnite را در گوشی گلکسی خود نصب و اجرا کنیم؟

نکته: نسخه اندروید این بوارد شدهی در حال حاضر در کشور ما امکان نصب و دانلود ندارد، بنابراین برای نصب آن لوارد شدهم قرارداده شده است که روش های تغییر دهنده IP درگیرکننده کنید.

گام اول: برنامه Galaxy Apps را وارد شده پوشه Samsung در منوی برنامه ها بوارد شده کنید. اگر هم نتوانستید این برنامه را پیدا کنید، در منوی بالای جستجو نام آن را تایپ کنید.

گام دوم: شما باید بنر بوارد شدهی Fortnite را در بالای صفحه ببینید. بر روی بنر کلیک کنید و گزینه Install و بعد وارد شده آن Open را بزنید تا برنامه اینستالر فورت نایت دانلود شود. بله… برنامه فورت نایت در گلکسی اپ فقط اینستالر آن هست و در دورن برنامه کل بوارد شدهی دانلود خواهد شد.

راه جایگزین: اما اگر در گلکسی اپ شما هم بنر فورت نایت را مشاهده نمی کنید بر روی این لینک کلیک کنید، تا مستقیماً ب آدرس برنامه رفته و آن را نصب کنید.

گام سوم: پس وارد شده نصب برنامه، بوارد شدهی خودکار اجرا می شود. اگر نشد گزینه Open در گلکسی اپ را انتخاب کنید تا اینستالر فورت نایت اجرا شود. البته این برنامه در منوی برنامه ها هم وجود خواهد داشت.

گام چهارم: اینستالر فورت نایت سریعاً شروع ب دانلود بوارد شدهی اصلی می کند، اما قبل وارد شده آن شما باید ب برنامه اجوارد شدهه دسترسی ب حافظه گوشی را بدهید.

پس وارد شده آنکه برنامه نصب شد شما می توانید گزینه Launch را انتخاب کرد و بوارد شدهی را اجرا کنید. شما می توانید پس وارد شده اجرای بوارد شدهی Fortnite Installer را وارد شده برنامه های خود حذف کنید؛ اما داشتن این برنامه برای زمانی که آپدیت جدیدی برای بوارد شدهی عرضه شود، لوارد شدهم قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *