چه کسی ب عنوان ریقرارداده شده است هیئت مدیره جایگزین ایلان ماسک شد؟


چه کسی ب عنوان ریقرارداده شده است هیئت مدیره جایگزین ایلان ماسک شد؟

تسلا بالاخره Robyn Denholm را ب عنوان رئیس هیت مدیره جدید خود انتخاب کرد. همانطور که می دانید بر اساس توافق سرمایه گذاران و کمیسیون بورس آمریکا با تسلا قرار شد تا ایلان ماسک ب مدت سه سال وارد شده ریقرارداده شده است هیئت مدیره تسلا کناره گیری کند و در واقع وارد شده این سمت محروم شد. در نتیجه تسلا باید فردی را برای جایگزین کردن با ایلان ماسک انتخاب می کرد. لوارد شدهم ب ذکر قرارداده شده است که ایلان ماسک همچنان ب عنوان مدیر عامل شرکت تسلا می تواند ب فعال خود در این کمپانی ادامه دهد.

 ب گفته ی ماسک، رئیس هیئت مدیره ی جدید یعنی رابین دنهلم دارای تجرب ی زیادی در صنایع خودرو و خودروسوارد شدهی قرارداده شده است و در ۴ سال گذشته عضو سودآور هیئت مدیره ی تسلا بوده قرارداده شده است. در واقع رابین در تمام سال ها نقش زیادی در کمپانی داشته و فردی مهم و موثر در تسلا محسوب می شود. ماسک امیدوار قرارداده شده است تا با رابین، همکاری های بیشتری داشته باشد و وارد شده جایگزینی رابین ابروارد شده خوشحالی کرده قرارداده شده است.

ب طور کلی رابین دنهلم وارد شده سال ۲۰۱۴ عضو هیئت مدیره تسلا بوده و همچنین ب عنوان مدیر مالی در Telstra فعالیت داشته قرارداده شده است. او همچنین دارای تجرب ی قابل توجهی در سیلیکون ولی قرارداده شده است و در جایگاه خوبی قرار دارد. وارد شده دیگر فعالیت او می توان ب حضور در شرکت های Sun Microsystems و Juniper Networks اشاره کرد.

 

 

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *